UWAGA!

Kara więzienia za zlekceważenie zakazu sądowego

 
Elbląg, Kara więzienia za zlekceważenie zakazu sądowego

31-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego odpowie za lekceważenie sądowego zakazu. Choć mężczyzna nie mógł w ogóle prowadzić pojazdów, od 2015 roku dwukrotnie był zatrzymywany podczas jazdy. Tym razem poniesie srogie konsekwencje swoich czynów. Policyjne dochodzenie zostało zakończenie, a 31-latek trafi teraz na najbliższe 3 miesiące do więziennej celi.

Pod koniec września policjanci zatrzymali do kontroli nadjeżdżającego kierowcę. Chwilę później sprawdzenia w systemach wykazały, że 31-latek nie powinien w ogóle włączać się do ruchu. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna do listopada 2016r. ma aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawą zajęli się więc kryminalni.
       Jak wynika z policyjnego dochodzenia, nie był to pierwszy raz, gdy 31-latek zlekceważył zakaz. Funkcjonariusze zatrzymali go już rok wcześniej. Mężczyzna został pozbawiony uprawnień do kierowania w 2014r. za to, że zdecydował się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.
       Teraz, gdy ponownie złamał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów, poniesie srogie konsekwencje. 31-latek spędzi najbliższe 3 miesiące w więzieniu.
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama