UWAGA!

„Kartki” w europejskim konkursie

Projekt prewencyjny „Żółta i Czerwona Kartka”, który od pięciu lat realizują policjanci Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, zostanie zaprezentowany podczas Konferencji „Best Practice Conference” organizowanej przez Zarząd Europejskiej Sieci Prewencji Kryminalnej (EUCPN) w Finlandii.

Celem programu, który elbląscy policjanci realizują od 22 października 2001 r., jest m.in. ograniczenie ilości naruszeń porządku prawnego w placówkach prowadzących sprzedaż alkoholu oraz ich najbliższym otoczeniu oraz podniesienie świadomości prawnej osób prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych.
     - We wrześniu tego roku projekt ten został zgłoszony do dorocznej, europejskiej nagrody prewencji kryminalnej ECPA za najlepszy projekt prewencyjny realizowany w krajach członkowskich - informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Po zaakceptowaniu projektu przez KWP w Olsztynie został on przesłany do Komendy Głównej Policji w Warszawie, gdzie nastąpiła weryfikacja projektów prewencyjnych komend z całej Polski.
     Weryfikację pomyślnie przeszedł projekt „Żółta i Czerwona Kartka” i zostanie on zaprezentowany na konkursie, który odbędzie się w trakcie trwania Konferencji „Best Practice Conference” organizowanej przez Zarząd Europejskiej Sieci Prewencji Kryminalnej (EUCPN), która odbędzie się w tym roku w Finlandii.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Brawo policja jeszcze jedna wspaniała akcja.Można wypinac klatę po odznaczenia.Proponuję dorzucic jeszcze akcje 'Bezpieczny Elbląg i Stop Wulgaryzmom dostaniecie oscara.A na popijawe zapraszam do tygrysa[ulubiona knajpa gliniarzy i dresów.]
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    soprano(2006-11-21)
  • stara kadro wracaj
Reklama