UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @takatam- niestety ale ulica nie jest do spacerowania czy biegania, a chodnik póki co, lub jego część może służyć do parkowania, chyba że są stosowne znaki. Wam pieszym i rowerzystom ostatni lekko palma odbiła na punkcie interpretacji wg własnego uznania przepisów -choć wielu o takowych tylko słyszała.
  • @lolej - sama jestem kierowcą na co dzień ale wybacz szlag mnie trafia jak ludzie robią się wygodni i ciężko jest zaparkować 15 kroków dalej. Ja nie mówię o parkowaniu na części chodnika ale tak, że bezpiecznie sie przejść nie da! Wystarczy się tylko rozejrzeć. Idealnym zresztą przykładem jest parking przy CSB jak jest jakaś impreza. Poupychani poza miejscami parkingowymi żeby jak najbliżej wejścia a plac koło PWSZ pusty. Kultura uważam dotyczy wszystkich i warto dostosować sie do zasad ruchu drogowego i szanować każdego uczestnika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    takatam(2019-05-31)
  • @takatam - Dokładnie tak, czasami wiedzę jak na parkingu przy sklepach to jakby mogli zaparkować w środku sklepu, to by to zrobili. Albo kierowcy parkują na miejscach dla inwalidy lub dla matek z dziećmi, bo ciężko przejść 5 metrów mimo, że inwalidą nie jest tak samo nie jest matką z małymi dziećmi. Wystarczy stanąć chwilę przy Lidlu na Browarnej by to zobaczyć jak leniwi są ludzie.
Reklama