UWAGA!

Kibice manifestowali pod okiem policjantów

Elbląg, Manifestację kibiców zabezpieczało ponad 300 policjantów z Elbląga i Olsztyna
Manifestację kibiców zabezpieczało ponad 300 policjantów z Elbląga i Olsztyna (fot. rp)

Kiedy czytelnik poinformował nas, że na Placu Kazimierza Jagiellończyka odbywa się jakieś zgromadzenie kibiców, jest też mnóstwo policjantów, postanowiliśmy to sprawdzić. Okazało się, że około południa rozpoczęła się tam pokojowa manifestacja kibiców z Olsztyna. Pokojowa, dzięki obecności ponad 300 funkcjonariuszy policji, którzy nie dopuścili do rozróby. Zobacz więcej zdjęć.

Jak informuje oficer prasowy KMP w Elblągu sierż. Krzysztof Nowacki, kibice z Olsztyna mieli zgodę władz miejskich. Przyjechali trzema autokarami, by zamanifestować swoją obecność, mimo, że mecz się nie odbył. W trosce o porządek i bezpieczeństwo zebranym na Placu Kazimierza Jagiellończyka fanom futbolu towarzyszyło ponad 300 policjantów. Elbląskich funkcjonariuszy wsparli olsztyńscy koledzy. Tak duża ilość policjantów była gwarantem bezpieczeństwa. Mur funkcjonariuszy oddzielał skutecznie kibiców elbląskich od olsztyńskich, by nie dochodziło między nimi do przepychanek czy szarpaniny. Manifestacja nie zakłóciła porządku. Skończyło się na okrzykach i gestykulacjach kibiców obu drużyn. Około godziny 12.45 goście autokarami opuścili Elbląg.
      
rp
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Moim zdaniem mogli sie pozabijac na placu, bylby przynajmniej spokoj.
 • Policja przesadziła. .. rozdzielili nas na taką odległość że niemożna było nic pokrzyczeć a do tego nie chciała wpuścić naszych dochodzących do placu grupy kibiców :) i wyganiała nas z naszego placu Jagiellończyka. .. ogolnie to jedna wielka klapa, przyjechali taki kawał, nic nie pokazali. :/ a kibice z Olsztyna przed przyjazdem mogli nas dokladnie poinformować i umówić się co do tego spotkania. Stomil & Kaski robią la*** :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rozczarowany. M.(2009-11-11)
 • Mieli sie pozabijac olsztyniacy miedzy sobą?Teraz niech władze Elblaga i Olsztyna wiedzą kto jest prowodyrem zamieszek na stadionach. To co widzielismy kibice Olimpi nie brali udziału w zamieszkach. Zawsze myslelismy że kibice Olimpi są zadymiarzami. Teraz już wiemy że tak nie jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblązanie(2009-11-11)
 • I kto za to zapłaci ?!
 • kibiców praktycznie nie widać. sama policja. czemu zamazujecie twarze kibicow na zdjeciach?
 • Słonina boi się Olsztyna. Dość komunistów i egoistów podporządkowanych miastu wiejskowódzkiego olsztyn. Chcemy władzy która zadba o mieszkańców Elbląga i oderwie nas od tych zabiedzonych pachołków Rosji
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Emanuell(2009-11-11)
 • na modrzewinie jest tyle miejsca dla tej chołoty z olsztyna, a pan Prezydent wpuszcza ich do centrum Naszego miasta, co to ma znaczyć, to jest prowokacja !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  radny-6(2009-11-11)
 • chociaż raz policję poinstruowano o konsekwencjach i nie wzniecili bijatyki i mordobicia ze społeczeństwem. chyba ktoś wam kazał bo dzisiaj dzień niepodległości. Sami nie dali byście rady pomyśleć, prawda ?. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Morientes(2009-11-11)
 • żal. pl co to ma byc? manifestacja? siara a nie manifestacja
 • Skoro tak wygląda u nas dzień niepodległości to ja wzywam pana Wałęseszacunek, prezydenta Kaczyńskiego i psignoja Kurskiego który ma tu swoją szopę do zapewnienia swobody obywatelskiej i wolności słowa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Van Bethoven(2009-11-11)
 • a to dla tego że ktoś sobie nie życzy swojej twarzy na internecie dobrze że twarze są zamalowane
 • To my mamy aż tyle policji ? Gdzie oni się kryją na co dzień że ich nie widać na ulicach ? Pieszego patrolu to nie widziałem po zmroku z dwadzieścia lat. Wogóle tyle pał w jednym miejscu to nie widziałem od czasów komuny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heniek3d(2009-11-11)
Reklama