UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Często żeby nie jeździć autem wybierałem za 1.15 w apce tramwaj. .. Teraz bardziej opłaca się autem nawet przez pół miasta. Jak i tak coś jedzie to dodatkowy pasażer to jakaś dodatkowa kasa. A teraz i tak jedzie ale ile pasażerów mniej. 0 moralności społecznej. I nawet nie ma jak pochwalić w innych miastach że u nas taniej.
  • @Il.ng - Może ta ulga była pseudo-eko, ale zachęcała i często korzystałem. Jakaś część moich pieniędzy trafiała do budżetu ZKM. Teraz to zrobię sobie spacer dla zdrowia, albo wezmę taksówkę. Decyzja o likwidacji tej ulgi skutecznie zniechęciła mnie do korzystania z ZKM już na zawsze i zakładam, że nie tylko mnie. Przy okazji, czy możemy poprosić o jakiś raport ile pieniędzy trafiało do kasy ZKM ze sprzedaży biletów przed zniesieniem tej ulgi? To chyba nie jest spółka prywatna, więc dane powinny być do wiadomości publicznej. Najlepiej z podziałem normalny, ulgowy, miesięczny itd. Będziemy mieli punkt odniesienia do porównania za 12 miesięcy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    Mjr.Tom(2022-01-14)
Reklama