UWAGA!

Kobiety w polityce - zobacz!

Elbląg, Kobiety w polityce - zobacz!
(fot. nadesłane)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego felietonu na temat poniedziałkowego Forum Debaty Publicznej. Tym razem temat spotkania poświęcony został kobietom w polityce.

Zobacz materiał Agnieszki Jarzębskiej i Krzysztofa Chaja z redakcji eswiatowid.pl.
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • wszyscy chca miec po tych iles tys zl w kieszeni !
 • Pani Marleno, z pewnością będę na Panią głosować.
 • a moim skromnym zdaniem to do GARÓW I RODZENIA DZIECI!! Do niczego innego!
 • parytetem kobiety winno byc jej wykształcenie, wiedza, osiagnięcia a nie chciejstwo i zakrzykiwanie innych kobiet, przykro ale zadna z tych pań mnie nie przekonała sowim czy to profesjonalizmem, czy zachowaniem, a na sali było więcej kobiet startujacych do Rady tylko cała ta debata to wyszła taka jakaś kumoterska towarzystwa wzajemnej adoracji - czyli dużo krzyku o nic, to tyle w temacie parytetów, w którym to kobiety same się wycinają i to ostro. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Duży Wóz(2010-11-11)
 • jeszcze "biedrony" brakuje, ciekawe a może gdzieś stratuje jednak, ta gruba i pyskata baba
 • Osobiście uważam, że kandydatura Marleny Derlukiewicz to dobra kandydatura. .. mój głos ma na pewno.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wojtek z Elbląga :)(2010-11-12)
 • Do CAŁUSKA A ciekawe jak TY wyglądasz. Piękniś się odezwał.
 • Nie wiem kto to napisał o Gelertowej ale cieszę się, że ktoś w końcu poruszył temat naszego szpitala i pogotowia. Ostatni taszczyłam swoją chorą Matkę na górę bo ani do windy dojść nie mogła ani wejść na schody. Sama też jestem chora i nikt człowiekowi nie pomoże. Spesjalistów też brak tylko przeważnie młodzi lekarze siedzą na pogotowiu. Ja wiem że muszą też się uczyć to niech to robią pod okiem lekarzy z długoletnim doświadczeniem na terenie szpitala a nie z doskoku w pogotowiu, mało że nikt z lekarzy karetkami nie jeżdzi to jeszcze w pogotowiu praktykanci. Czas najwyższy żeby pogotowie wróciło do czasów normalności i w karetkach siedzieli lekarze a nie praktykanci i sanitariusze. Wiadomo to temat do ministra zdrowia. A ulicami niech zajmie się Urząd a nie Gelertowa, gadać każdy potrafi. Była radną tej kadencji i co zrobiła przez te lata co oświetliła?, może trochę pomalowała szpital i nic więcej. Niech wraca do swojej pielęgniarskiej roboty i oświetla ludziom chorym umysł o szybkim powrocie do zdrowia a nie wipisuje się ludzi prawie na drugi dzień po operacjach. Jeszcze zdrowy
 • WojŁawrynowicz TO NIE PRAWDA, ŻE NIE MA DOBRYCH KANDYDATÓW!!! Na prawie każdej liście można znaleźć kandydatów porządnych i zaangażowanych w sprawy Elbląga i jego mieszkańców. Na ogół nie są oni na pierwszych miejscach(są wyjątki). Bo pierwsze na ogół są zarezerwowane dla "farbowanych politykierów ". Niestety takie skutki braku w ordynacji okręgów jednomandatowych. I tyko masowe głosowanie na dobrych kandydatów daje nam szanse na dobre władzę w Elblągu. GŁOSUJCIE NIE NA LISTY CZY PARTIE, A NA KONKRETNYCH LUDZI, którzy nie tym, co mówią i obiecują, a tym co robią wystawiają sobie dobra ocenę. BOJKOT WYBORÓW- jest delikatnie mówiąc niemądry. Bo bojkot wyborów czy oddanie głosu nie ważnego jest, też udziałem wyborach z oddaniem pola tym, co glosują i przez to znów będą wybrani kiepscy radni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WojŁawrynowicz(2010-11-19)
 • Cisza Wyborcza do niedzieli do 22:00
Reklama