UWAGA!

Teraz ja - Kocia wiadomość

 Elbląg, Kocia wiadomość
(fot. Krzysztof Milewski)

Wielu z nas twierdzi że koty są „fałszywe”, nie potrafiąc tego w logiczny sposób uzasadnić. Patrząc na to z innej strony, kot jest pod względem zachowania jedyny w swoim rodzaju, jeśli chodzi o zwierzęta domowe. Na pewno wiedzą o tym goście wystawy kotów czynnej w miniony weekend w hali przy ul Karowej. Zobacz fotoreportaż .

Kot nie przyjdzie od razu, gdy się go zawoła. W kocim języku wygląda to mniej więcej tak: ...odebrałem wiadomość i przyjdę do ciebie w wolnej chwili.
     Koty swoim zachowaniem zadziwiają i zachwycają, bo ilu z nas, mając w domu kota, twierdzi że kot ma dwa oblicza - leniucha i myśliwego. Gdy jest w domu, potrafi godzinami wylegiwać się w ciepłym, cichym kącie albo, bawiąc się, dawać wiele radości i
     uśmiechu. Jednak gdy tylko wyjdzie z domu, całkowicie zmienia się jego kocia osobowość i wtedy to już w 100 procentach doskonały myśliwy.
     Kochajmy koty, szanujmy ich inne patrzenie na świat, bo gdyby nie one, to być może zjadły by nas... myszy.
homzik Liczba publikacji: 18
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
3.3 10 11

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • napisane na sile
 • A dlaczego na siłe ? Bardzo fajne,mi sie podoba.
 • na stronie glownej tytuł wy swietla się "teraz ja - kocia wiadomość", jakby nawiązanie do "teraz ja-spotkanie z poezją". Dziwne...
 • Koty też potrafią być natchnieniem dla poetów.Żeby pokochać taką idywidualność jaką jest kocia osobowość to naprawde trzeba mieć anielską cierpliwość i wyrozumiałość dla innych niż my sami.Nie oceniajmy negatywnie kota tylko dlatego że nie chce sie nam podporządkować.Kot ma własne patrzenie na świat i zanim komuś zaufa to dokładnie go oceni swoim inteligentnym kocim wzrokiem.
 • nawet koty potrafia miec serce a nie kamien
 • JASNOŚĆ Kotecek na zdjęciu nr 9 :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JASNOŚĆ(2007-10-02)
 • Rudy to dopiero kotecek :-) To kotucysko wielgachne :-)
 • A mój kocur jest najfajniejszy!!!
 • A mnie zastanawia dlaczego elbląskie media tak totalnie olały Elblążan wystawiających "nasze elbląskie koty" z naszych elbląskich hodowli ???!!! Od kilku lat mieszkam w Elblągu i obserwuję zjawisko gloryfikacji tego co nie elbląskie. Elblążanie wstydzą się swojego miasta.Co więcej, chlubią się tym,że na zakupy, do teatru czy do kina "jeździ się" do Gdańska. Nic dziwnego, że w fotoreportażu z wystawy jest tylko jeden kot z Elbląga! Wstyd elblążanie wstyd.Osobiście bawi mnie obserwowanie tego zjawiska, a Elbląga nie lubię bo i za co?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  felisija(2007-10-06)
 • czy ktoś się zastanawiał jak trudno wziąć kota z elbląskiego schroniska?Ja to przerabiałam. Najpierw usłyszałam, że wybrany przeze mnie kot jest na kwarantannie. Dziwne bo przebywał z innymi kotami, które nie były na kwarantannie!Potem usłyszałam, że jest na obserwacji na wściekliznę bo rzekomo kogoś pogryzł. Sprawdziłam. W Powiatowym Inspektoracie Weterynarii takiej obserwacji nie zgłoszono.a nawet gdyby była przeprowadzana, to z naruszeniem wszystkich możliwych przepisów, a to już śmierdzi prokuratorem. Kłamiemy pani kierownik, oj kłamiemy. Nawet interwencja u dyrektora MPO nie pomogła bo kierownik schroniska nic sobie nie robi z jego poleceń.Zastanawia mnie tylko kto zatwierdził regulamin schroniska, w którym w dziale V p. 1. jest klauzula zezwalająca kierownikowi schroniska na wydanie kota przed upływem 14 dni pod warunkiem podpisania zobowiązania(polecam lekturę!).Napisałam takie zobowiązanie lecz spotkałam się z kategoryczną odmową.mam jedynie nadzieję ,że kot przeżyje do 11.10.2007 gdyż wtedy kończy się jego kwarantanna. Nie chcę więcej słyszeć ,że schronisko jest przepełnione i nie ma pieniędzy. To kłamstwo. To pani kierownik dba o to aby było przepełnione i ciągle dręczy mnie pytanie JAKI MA W TYM INTERES?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  felisija(2007-10-06)
 • z wystawy jest tylko jeden kot z Elbląga! zastanow sie kobieto co piszesz..... Tragedia, a skad mial wiedziec koles ze kot jest z e-ga? straszne
Reklama