UWAGA!

Kolędowanie z młodymi

Podczas Świątecznych Spotkań Elblążan (19-20 grudnia) elbląska młodzież w strojach kolędników będzie wędrować ulicami Starego Miasta i zapraszać mieszkańców do wspólnego śpiewania.

Od początku października młodzi ludzie spotykają się w każdy piątek w Centrum Organizacji Pozarządowych i pracują nad wspólnymi działaniami i rozwijaniem swoich pasji.
       – To pierwsza wspólna inicjatywa podejmowana przez „Młodych w COP” – mówi Małgorzata Woźna z Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, animatorka wspierająca ich działania. – W akcję zaangażowali się uczniowie gimnazjów, szkół średnich, a także ci, którzy już skończyli studia.
       Wsparcia przy organizacji kolędowania udziela także Bożena Sielewicz, naczelnik Wydziału Kultury UM w Elblągu. Pomoc zadeklarowała też młodzież z grup teatralnych i muzycznych działających przy Młodzieżowym Domu Kultury i Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Nad całością, a więc przygotowaniem scenariusza, zaproszeniem uczniów oraz współpracą z MDK i Wydziałem Kultury, czuwa grupa inicjatywna „Młodych w COP”, która od kilku tygodni angażuje swoje siły w realizację kolędowania.
       Wszystkich młodych, także młodych duchem, Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza na spotkanie organizacyjne związane ze wspólnym kolędowaniem – piątek, 27 listopada, godz. 16, ul. Stefczyka 7-8.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama