UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Śmiech na sali, 30% protestujących to dzieci w wieku 15 - 16 lat. W dodatku duża część młodych ludzi z browarami i wulgarnymi okrzykami. Gdzie sa rodzice ja się pytam. Patologia i tyle. Młodzi ludzi mają chyba za mało wrażeń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    171
    240
    Karakan(2020-10-26)
  • @Karakan - A co mieli iść z krzyżami i śpiewać kolendy. .. 15 czy 16 lat w tym kraju każdy wariuje. .. dobra zmiana buhahha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    14
    lllll(2020-10-26)
  • @Karakan - a kto miał przyjść, babki w moherowych beretach, które teraz udają święte?
  • @Karakan - Dokładnie jestem takiego samego zdania. .. .wiek osób protestujących osób idących na samym przedzie przeraża. .. Ci młodzi ludzie dopiero wchodzą w dorosłość, nie mają pojęcia o prawdziwym życiu a idą ślepo za tłumem. .. ta zawiść, okrzyki pełne grozy. .. .źle się dzieje. .. .Co wyrośnie z takiego pokolenia skoro już tak podchodzą do życia. .. szanuję mimo wszystko kobiety protestujące, które są matkami bądź kiedyś będą. Ale najważniejsze jest to abyśmy uważali na swoje zdrowie nawzajem przy obecnej sytuacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    16
    zszokowana(2020-10-27)
  • @zszokowana - Temat ABORCJA - idą młodzi ludzie, ola boga bo za młodzi a co emeryci się teraz zastanawiają czy podjąć się poczęcia czy nie? To właśnie młodych w głównej mierze dotyczy i tego czy w tym wypadku beda chcieli mieć dzieci czy nie. Ja się zastanawiałem z żoną, ale teraz to sobie damy spokój bo więcej stresu niż tego warte. 500 plusy niech się mnożą, elita nam wyrośnie, i zmiana w rządach będzie się odbywać płynnie - czyli bez zmian - banda chamów, świta i prostaków w garniturkach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Tralala(2020-10-27)
  • @Karakan - a ile mają mieć lat 65+ ?!?!
  • @Karakan - Stary, zdecyduj się. Wcześniej narzekałeś, że za starzy, że sami emeryci, teraz, że za młodzi. .. Weź golnij browara i zostaw sprawy mądrzejszym.
Reklama