UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sześć lat temu byłem na weselu. Przyjechał na nie wujek młodej pary z USA. Rozmowa potoczyła się na sprawy młodychw Stanach i jakie są ich idee. Powiedział mi wtedy. "Obecne ideały młodych w USA to wciągnąć w płuco, przelecieć panienkę, obalić butelkę. Przyjdzie to i do was w Polsce. Nie wiedziałem że tak szybko jego słowa się spełnią.
  • Stany Zjednoczone to inny świat. Połowicznie masz rację ale to co ma do zakazu aborcji. To jest u nas już od dawna. Chcesz być fajny, fajna pobij koleżankę i nagraj to na telefon. Zasięgi, polubienia. Świat socjal media. W naszych realiach od dawna funkcjonują tanie drugi, tani alkohol, już dawno mamy tu dziki zachód. Rozpite społeczeństwo, wesołe reklamy piwa świadczące o tym jak cool jest pić, radosne reklamy hazardu i tabuny 18 latków zanoszących swoje pieniążki do buka. A czym skorupka nasiąknie za młodu to wiadomo co dalej, zero wizji na życie. Dorośli też mają swoje pasje, uzależnienie od leków, również alkoholu. Państwo ma z tego grube podatki i w nosie ma problemy społeczne. Teraz tylko walka a covid na topie. No i wrzutka o zakazie aborcji. Przecież dobrze było, wypracowano ten status aborcyjny lata temu a rządziła prawica, medyczne przesłanki i człowieczeństwo, wybór nie nakazy. Nie aborcja na pstryknięcie palcem jak gumka do ołówka. Tylko prawo do przerwania patologicznej ciąży.
  • Studiowałem 25 lat temu i wtedy tak było. I było dobrze, bo do płuc szła samosiejka, a tera idzie chemia i dopalacze, po których nawet wędka nie dyga, a wtedy parzyliśmy się jak króliki
Reklama