UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Moim skromnym zdaniem uważam, że sędziowie TK wydając taki wyrok kompletnie się ośmieszyli, w przetłumaczeniu na język psychiatrów - są kompletnymi deb. .. .. Kobieta nie może usunąć ciąży, jeżeli badania prenatalne wskazują na to, że jest on uszkodzony, ale może usunąć ciążę jeżeli pochodzi ono z przestępstwa (zgwałcenia lub kazirodztwa). Czyli jak rozumiem sędziowie TK uważają, że. .. .. no właśnie, co oni uważają. Ich wyrok jest niespójny i nielogiczny i jako taki powinien zostać uznany za nieważny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    ggggggggggggggg(2020-10-27)
  • @ggggggggggggggg - Przeczytaj ze zrozumieniem, co jest umiejętnością klasy II szkoły podstawowej, że TK nie orzekał o całej aborcji, a jedynie się wypowiedział, że przesłanka eugeniczna nie jest zgodna z Konstytucją RP. O innych kwestiach dopuszczalności aborcji tym razem TK nie orzekł. Pisz prawdę, albo zamilcz!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    RodemzElbląga(2020-10-28)
  • @RodemzElbląga - To ty koleś pisz prawdę! Po pierwsze nie trybunał, bo to jacyś partyjni dublerzy, a po drugie sprawdź co to eugenika i przeczytaj artykuł ustawy który wykreślają, obie rzeczy nie mają nic wspólnego, może sam byś poszukał informacji w wiarygodnych źródłach a nie opierasz się na TVPiS propagandzie.
  • To gdzie transparenty "KONSTYTUCJA"?????, skoro - wg ciebie - TK jest niekonstytucyjny????? Mogę z twojego wpisu wywnioskować, że poza całodobowym śledzeniem TVPiS nic innego do ciebie nie dociera, skoro jest propagandą. Nie masz własnego materiału porównawczego. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    RodemzElbląga(2020-10-28)
  • @RodemzElbląga - Może i czytasz ze zrozumieniem, ale z logiką u ciebie ewidentnie coś jest nie tak. Nie można rozpoznawać jakiejś sprawy wybiórczo i wyrywkowo, ponieważ tak jak w tym przypadku budzi to jeszcze więcej pytań i niejasności. Jak osoba myśląca może powiedzieć, że można usunąć ciążę powstałą w wyniku zgwałcenia lub kazirodztwa, a nie można usunąć, jeżeli płód jest "wadliwy"- przecież w każdym z tych przypadków chodzi o życie płodu - twoja logika jest wręcz porażająca. To w którym przypadku życie jest dla ciebie ważniejsze - ponieważ ewidentnie to rozgraniczasz. Inna sprawa - Krystyna Pawłowicz nie mogła zasiadać w TK rozpatrującym ten konkretny przypadek, ponieważ kilka lat temu podpisała się pod petycją do TK w kwestii rozpatrzenia tej sprawy, tym samym wyrok TK należy uznać za nieważny. Przetłumaczę to tobie łopatologicznie: sędzia nie może rozpatrywać sprawy, w której występuje w charakterze strony - np. pokrzywdzonego, którego oskarżony okradł. Czy to dociera?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    hglrbnzo;fdn(2020-10-28)
  • @RodemzElbląga - Ale ty głupi jesteś, logiczne myślenie jest twoja piętą achillesową. Nie pisz więcej na forum bo przynosisz wstyd sobie i twojej rodzinie. Hashtagi: #ratata
  • Wykaż mój błąd logiczny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    RodemzElbląga(2020-10-28)
  • @RodemzElbląga - Tu nie o logikę chodzi, ale o zniszcenie ładu i solidarności społecznej w imię utrzymania stołków! Bywanie funkcjonariuszy pisowskich w kościele, nawet torunskim obraża wiare w Boga. Nie jestem Dawkinsem, ale przyzwoitość to nie jest puste słowo!
  • @RodemzElbląga - Niestety, ale mój post nie został umieszczony - nie wiem, z jakiego powodu, ponieważ nie było w nim żadnych wulgaryzmów lub obrażania kogokolwiek, a nie chce mi się jeszcze raz rozpisywać nt. braku logiki w twojej wypowiedzi.
  • No to logika jest moją piętą achillesową, czy tu nie o logikę chodzi????? Jak można merytorycznie rozmawiać????? Ładem ani solidarnością społeczną nigdy nie nazwę zabójstwa nienarodzonego dziecka ani partykularnego interesu oszołomów, którym marzy się Nowy Porządek Świata. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    RodemzElbląga(2020-10-28)
  • @RodemzElbląga - Powinieneś natychmiast udać się do swoich, czyli do tzw. pustelni Natanka, nadajecie na tej samej częstotliwości. Jest takie stare powiedzenie: nie kłóć się z głupim, bo najpierw zniży cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Nie będę już odpowiadał na twoje posty ponieważ to nie ma sensu.
  • @ujeyj - Powinieneś podjąć zadanie teledoradcy - z taką samą skutecznością stawiasz diagnozę. Mnie z Natankiem nawet kanalizacja nie łączy, więc szkoda cennego czasu na niemerytoryczne pogaduszki. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    RodemzElbląga(2020-10-28)
  • @hglrbnzo;fdn - 100% prawdy i racji i nie tylko Pawłowicz jest tam wadliwie powołana, stąd tego zgromadzenia pseudo sędziów nie można nazywać i uznawać sądem TK!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Katolik(2020-10-28)
Reklama