UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Marzy mi się Polska jako państwo świeckie, gdzie wiara będzie odseparowana od niego, może jeszcze tego dożyję. Niestety, nasza opozycja jest bardzo słaba i skłócona, dopóki na jej czele nie stanie człowiek z jajami będzie tak, jak jest, czyli byle jak.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    tdkyjdyt(2020-10-27)
  • @tdkyjdyt - Tu człowiek z jajami nic nie pomoże! Bo głupich i biednych zawsze będzie więcej a w demokracji rządzi większość. Jak nie ma co do gara włożyć a ktoś im "da"500+ lub 13 emeryturę to zawsze na niego zagłosują i. .uj że potem ich potomkowie zęby w ścianę by spłacać zaciągniętą tak chwilówkę i ukradzioną przez nieudaczników i cwaniaków z PiS kasę, no ale PiS to patrioci a wszystkiemu winni Żydzi, Niemcy, Ruski, LGBTQ i Bóg wie, kto jeszcze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Katolik(2020-10-27)
  • @Katolik - Nic głupszego nie czytałem !
  • Głupi mądrości nie zobaczy choćby go palnęła w łeb, prawda w oczy kole, o zapomniałem, dla PiS wszystkiemu winne PO bo to Żydzi i nie Polacy tylko opłacani przez obce siły agenci! Ha, ha, ha.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Katolik(2020-10-28)
Reklama