UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Małolat... Dziś godzina 9.45 przystanek na ul. Mazurskiej skrzyżowanie Rubno Nowakowo podwójna ciągła przejście dla pieszych autobus zatrzymuje się na przystanku ja stoję za nim czekając aż odjedzie a za mną mężczyzna na moje oko po 50tce wyprzedza bo mu się śpieszy. I co o tym powiecie? Bezmyślność ludzka ku..a a nie młody kierowca
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    ja z poza miasta(2019-09-05)
  • FAITH Powiem o tym że znam to miejsce i sorry, jak można wyprzedzać coś co się zatrzymało? To jest wymijanie, nie wyprzedzanie i jest dozwolone, co Ty na to powiesz?
  • FAITH Nie, przepraszam, nie jest to dozwolone, przyznaję się do błędu. Jednak sam zobacz, czy stanie za zatrzymanym autobusem na przystanku nie jest bez sensu? Gdyby się tak zepsuł to stałbyś za nim ile? Przez takich ludzi tworzą się korki ;)
  • @FAITH - Jakby się zepsuł to są odpowiednie procedury, które ciążą na kierowcę zepsutego pojazdu, czyli odpowiednie oznakowanie. Znowu chybiłeś !!!
Reklama