UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejny felieton z którego przebija opinia - źli ludzie rządzą miastem a socjalizm można naprawić tylko muszą się tym zając dobrzy ludzie. Zgodzę się z tym, że źli ludzie rządzą miastem ale wiara w naprawę miejskiej socjalistycznej gospodarki to utopia. Dobrzy ludzie też nie dadzą rady bez koniecznych niepopularnych liberalnych działań. Świetny tytuł felietonu dedykowany koterii socjalistycznej rządzącej miastem można też dedykować systemowi patologii gospodarczej, która od lat niszczy to miasto. Wesoły grabarz - choć skutki opłakane. Trudno mieć za złe autorce, wiarę w socjalizm. Chyba całe życie zawodowe spędziła w świecie budżetu a życie w innym świecie jakby trochę, albo mocno spłyca czy wypacza postrzeganie problemów Miasta. Chyba dlatego w pisanych felietonach są tylko oceny rządzących i nie ma żadnych propozycji trudnych działań, które są konieczne aby Miasto zaczęło normalnie funkcjonować. Gdzieś od 30 lat Miasto niszczy patologiczna socjalistyczna gospodarka. Dzisiejsza ekipa to tylko dopełnienie dzieła zniszczenia. Trzeba zmienić system gospodarczy na liberalny. Nie w personaliach tkwi problem.
  • @Cz - Nie wierzé w socjalizm i nie spędziłam całego życia w budżecie. Zanim zostałam dyrektorem muzeum miałam swoją działalność i uprawnienia hydrogeologiczne. Poza tym prowadziłam przyrodnicze badania naukowe dla IAIE PAN. Proponowanie dzisiaj jakiś działań mija się z celem. Pozdrawiam 😃
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Maria Kasprzycka(2020-06-12)
Reklama