UWAGA!

Kompleksy pod lupą - posłuchaj rozmowy!

 Elbląg, Marek Wnuk.
Marek Wnuk.

Obejrzałem wszystkie obiekty sportowe w Elblągu. Część z nich wymaga pilnej modernizacji - mówi w rozmowie z Dorotą Jarosińską Marek Wnuk, nowy szef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Jak informowaliśmy, Marek Wnuk zastąpił Marka Glegołę, który odszedł na emeryturę.
     Aby posłuchać rozmowy:
      kliknij
     
     Montaż: Dorota Jarosińska.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ale tak na poważnie, po co emerytom obiekty sportowe? tv, ciepłe kapciuszki, gazetka, pełny brzuszek, apo co marnowac kaśe na jakieś tam beseny, stoki narciarskie, ścieżki rowerowe, stadiony? no po co?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  doradca prezesa(2007-08-29)
 • No ! Brawo ! Lepiej późno niż wcale. A ja myślałem, że nowy manager zapoznał się ze stanem bazy w ramach przygotowań do wielkiej mistyfikacji, jaką był "konkurs" na ten stołek
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szkoda gadać(2007-08-29)
 • pan wnuk sie kompromituje bo na poprzednim stanowski juz powinien znac stan tych obiektow
 • a w pruszczu gdanskim sa 3 skateparki w tym jeden na terenie MOSiRu, a w elblagu jest jeden z czasow PRLu - sporty ekstremalne to przyszlosc
 • Podejrzewam, że poprzednik tez to wiedział, Pan Wnuk stwierdził, a zrobi co...? Wątpie, aby mógł więcej od poprzednika. Wykazuje sie spostrzeżeniami?
 • Dziwne,że do tej pory wszystkie zniszczone obiekty sportowe czekały na P.Wnuka,aby je remontował?A co robił poprzednik?Tego P.Słoninka nie widział?Najwyrażniej P.Wnuk ma czerwone układy ze słoninką,który przekaże mu część kasy na modernizację i remonty aby ten miał się czym wykazać i pochwalić na koniec roku,co on tak wielkiego dokonal!!!Oczywiście z naszych podatków!A póżniej na darmowe przyjatko oblewać sukcesy P.Dyrektorunia!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oko obiektywu.(2007-08-30)
 • Polecam stronę : www.mosir.elblag.biz.pl Skansen jakich mało ! Ale najważniejsze, że jest nowy kustosz. Z bazą się zapoznał, ciekawe czy też z tym internetowym reliktem ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szkoda gadać(2007-08-31)
 • W naszym mieście wszystkie dyrektorskie stołki obsadzane są zawsze po układach (jeżeli się mylę proszę mnie sprostować) bo takimi kategoriami myślą i działają BETONY ( komuchy-inaczej).Wszystkie decyzje podejmują bardzo cicho ale w miarę skutecznie tak to jest od zakończenia wojny w 1945 r. Tylko teraz p. Słonina i jego świta nie mogą liczyć na głosy przy kolejnych wyborach, tyle lat mieli szansę, której nie potrafili wykorzystać.Wszelkie konkursy na stanowiska dyrektorskie powinny być rzetelne i przemyślane. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Albert S.(2007-09-01)
 • Marek Wnuk i Barbara Piotrowska odeszli z PZTS-u 13.08.2007 Marek Wnuk, wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego ds. organizacyjnych, oraz Barbara Piotrowska, księgowa Polskiego Związku Tenisa Stołowego, zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w związku. - Odszedłem z PZTS-u z przyczyn rodzinnych - powiedział w rozmowie z PINGPONG.COM.PL Marek Wnuk. Jednak według nieoficjalnych informacji, odejście Wnuka i Piotrowskiej wiąże się z nieprawidłowościami w funkcjonowaniu PZTS.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  oberwatorka(2007-09-02)
Reklama