UWAGA!

Komunikacja miejska w obiektywie

Elbląg, Komunikacja miejska w obiektywie

Zrób zdjęcie i wygraj bilety na rok i 1000 zł. 22 września rusza pierwszy fotograficzny konkurs z komunikacją miejską.

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu wraz z Tramwajami Elbląskimi, dzięki wsparciu Agencji Reklamowej Contact, zapraszają wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym „Elbląska komunikacja miejska w Twoim obiektywie”.
       Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 września, czyli w Elbląski Dzień Bez Samochodu. Data nie jest przypadkowa, w tym dniu wszyscy, którzy przesiądą się z aut osobowych do autobusów i tramwajów, mogą przez cały dzień wraz ze swoimi rodzinami podróżować po mieście bez kasowania biletów. Oczywiście należy przy sobie posiadać ważny dowód rejestracyjny, bo tylko na jego podstawie możemy bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w tym konkretnym dniu.
       Czekamy na prace przedstawiające komunikację miejską w Elblągu lub ściśle związane ze zbiorowym transportem publicznym w naszym mieście.
       Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - główna nagroda to bilety okresowe na 12 kolejnych miesięcy oraz nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł.
       Zasady są proste: każdy z uczestników, do dnia 22 października może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace nawiązujące do głównego tematu konkursu. Nie ma znaczenia jakim aparatem, jaką techniką fotografie zostaną wykonane – muszą one przyciągnąć wzrok i uwagę odbiorców.
       Prace konkursowe będzie można zgłosić poprzez dostarczenie ich w formacie JPG na płycie CD lub DVD wraz z poprawnie wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (załącznik do regulaminu konkursu). Formularz ten powinien zostać zamknięty w oddzielnej kopercie.
       Do 25 października komisja konkursowa, której trzon będą stanowili dziennikarze lokalnych redakcji, wybierze minimum sześć najciekawszych prac. O tym która z nich zostanie nagrodzona pierwszym, drugim lub trzecim miejscem zadecydują internauci poprzez głosowanie na stronie www.zkm.elblag.com.pl . Dopiero po zakończeniu głosowania, poznamy nazwiska autorów najlepiej ocenianych prac.
      
       Nagrody:
       I miejsce – bilety okresowe na 12 kolejnych miesięcy i 1000 zł
       II miejsce – bilety okresowe na 6 kolejnych miesięcy i 600 zł
       III miejsce – bilety okresowe na 3 kolejne miesiące i 300 zł
      
       Regulamin konkursu będzie dostępny w Centrum Obsługi Klienta przy ul. Czerwonego Krzyża 2, w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Browarnej 90 oraz na stronie www.zkm.elblag.com.pl.
      
       Zapraszamy do udziału w konkursie.
      
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama