UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Lubię Pomagać :) - Wez sie za leczenie nie za pomoc.
  • Popieram, idźcie gromadnie jako wolontariusze do szpitali zakaźnych gdzie są stwierdzone przypadki koronowirusa!!! Zróbcie to trzymam kciuki, pokażcie, że nie ma czego sie bać, bez kombinezonów i maseczek. Jestem za!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    5
    Tralala(2020-09-04)
  • @Lubię Pomagać :) - idźcie do ryskiej ambasady bez tych maseczek, na pewno was tam wpuszczą bo przeciez to sciema jak to ruskie trolle mówią za kopiejki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Dr three(2020-09-04)
  • @Lubię Pomagać :) - Nie, ale jak widzimy jest jeden nieuk, ktory wierzy w teorie spiskowe :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    idz do spowiedzi(2020-09-04)
  • @Lubię Pomagać :) - Tez mi sie to nie podoba, natomiast nie jestem wykształcony w dziedzinie medycyny czy wirusologii, by do tak odwaznych sugestii sie sklaniac. Na razie robie co mowia, zobaczymy co bedzie dalej. W ogole nie rozumiem jak mozna wypowiadac sie w kwestii tego wirusa nie majac ku temu elementarnej wiedzy? Hashtagi: #Asdfghjkl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Casterwill(2020-09-05)
  • @Lubię Pomagać :) - Oczywiście !
  • @Casterwill - Ten tłumok powyżej jest do tego jeszcze konstytucjonalista i teoretykiem i filozofem prawa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    NICKolas(2020-09-05)
Reklama