UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Niedługo ogłosimy konkurs dla tego magistra z PG po licencjacie na EUHE.
  • Słuchaj Magister jeśli ten problem nie daje ci spać to na Twoim miejscu zapisałbym się do v-ce i osobiście zadałbym to pytanie. Dla mnie liczą się tylko umiejętności człowieka który musi efektywnie poradzić sobie z problemami.
  • Boże broń nas przed samoukami. Brak wyższego wykształcenia niczym nie pomniejsza wartości człowieka. Ale po co kłamać. Technikum Budowlane to fajna szkoła ale co ma wspólnego z ekonomią. Co do miary to oczywiście że w świetle tego co się stało minimalne wykształcenie naczelnika to szkoła średnia może być i Cosinus. Myślę ze to stanowisko polityczne a więc zasada BMW ma tu w pełni uzasadnienie. Oglądałem tego gościa w TV i odniosłem wrażenie ze on nie ma pojęcia o komunalce. Uważam ze ten człowiek to poważna plama Pana grzegorza Nowaczyka. Czyżby ławka PO była taka mała.
  • h20,nie muszę nigdzie chodzić, wice to osoba publiczna która nie powinna robić tajemnicy z tego typu informacji. Ja nie pcham się na świecznik, mogę więc zachować swoją anonimowość. Nie jestem również wścibski, nie pytam o sferę prywatna do której mają prawo także osoby publiczne. Próbuję ustalić czy wice od komunalki jest fachowcem czy dostał fanta powyborczego. Mam takie prawo i będę pytał tak długo aż uzyskam odpowiedź, a muszę dodać ze jestem bardzo wytrwały.
  • do anonima powyżej h20,nigdy nie stroiłem się w nieswoje piórka. Gdybym ukończył EUHE to bym się tego nie wstydził, gdybym ukończył budowlankę to też bym się do tego przyznał. To nie wstyd ukończyć szkołę o mniejszym prestiżu. Ja też chciałbym ukończyć np University of Massachusetts, ale niestety wydało tylko na PG. Nie lubię jednak mataczenia, szczególnie mierzi mnie ono u rządzących dowolnego szczebla. Jest to kompletny brak szacunku dla wyborców.
  • Zamiast utrzymywać takie archaiczne rozwiązania jak własny dział IT w Urzędzie Miejskim, należałoby zorganizować przetarg na obsługę informatyczną Urzędu. Byłoby pewnie lepiej a na pewno taniej, wystarczy tylko precyzyjnie określić potrzeby. Jak znam życie to pracownicy takich działów dość szybko wymykają się z pod kontroli. Wprawdzie obecny wice od gospodarki zapewne da sobie z tym radę, ale nie zawsze na tym stanowisku będzie ktoś o takim profilu wykształcenia. Zresztą wystarczy popatrzeć na działy IT w WIK, EPEC itp. , niewiele robią ale generują potężne koszty. Ciągłe wymiany sprzętu, bo na rynku pokazało się coś nowego, lepszego, bez zastanowienia czy to jest niezbędne i jaki ma wpływ na koszty. A nadzór nad nimi; ROBIĄ CO CHCĄ, A na marginesie, przyłączam się do opinii że wyborcy maja prawo wiedzieć jakie przygotowanie zawodowe mają Ich wybrańcy
  • Ano właśnie - autsourcing to wielka zdobycz początka XXI wieku. Więc bądźmy w zgodzie z duchem czasów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MiejscowyAborygen(2011-01-26)
  • Hmmm a teraz może tak prawda, konkursem, ale skoro jest dział IT w jakim celu zleca się obsługę zewnętrznej firmie , oczywiście OPGIKA proszę poczytac i wyciagnąć wnioski - ponad 900 tys. rocznie um-elblag.samorzady.pl - SKANDAL
  • I tak powstają mity elbląskie. Anonimku pokaż mi informatyka, który będzie umiał obsługiwać GIS - oni nie są od tego. Mówimy o dwóch różnych rzeczach a chodzi o postawienie komputerów, ich bieżącą obsługę sieciową i konserwację
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MiejscowyAborygen(2011-01-26)
  • Aborygenie: GISu nie obsługują przecież nadludzie, a pakowanie bańki rocznie "po znajomości" (ochrona praw wyłącznych) jest droższe niż zatrudnienie 2 ludków z OPEGIEKA (tych samych, którzy i tak to robią) po 32000 brutto+zus miesięcznie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    adamba1(2011-01-26)
  • To, że GIS obsługują informatycy i bliżej nieokreślona masa tabule ta rodzi takie potworki jak program do obsługi ksiąg wieczystych i ewidencji gruntów, bo już nie wspomnę o rejestracji transakcji rynku nieruchomości. Za te programy powinni siedzieć ci, co je zrobili i ci, co za nie zapłacili.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MiejscowyAborygen(2011-01-26)
Reklama