UWAGA!

Kormoran dla kierowców

Ponad 70 załóg weźmie udział w Rajdzie Kormoran, poświęconemu znanemu kierowcy Marianowi Bublewiczowi. Jeden z najważniejszych rajdów na Warmii i Mazurach odbędzie się 6 i 7 listopada na szutrowych drogach w okolicach Braniewa.

To już 34. Rajd Kormoran. Zaliczany jest do Rundy Pucharu Polski Północno-Wschodniej oraz do Rundy Pucharu Polski Automobilklubów i Klubów. Kierowcy w okolicach Braniewa pokonają łącznie ponad 150 km.
       Na sobotę (6 listopada) zaplanowane są: odbiór dokumentów i materiałów na zapoznanie się z trasą oraz badania kontrolne. O godz. 16 zostanie rozegrany też asfaltowy Super Sprint w Braniewie, czyli Memoriał im. Włodzimierza Śniadego. Zawodnicy pokonają 1,3 km, jadąc ulicą Sądową, Placem Grunwaldu i Placem Wolności. O godz. 19 w Biurze Zawodów (w Braniewskim Centrum Kultury, ul. Katedralna 9) zostanie opublikowana lista startowa.
       Parki serwisowe zostaną otwarte w sobotę o godz. 14, w niedzielę o godz. 8. Oficjalny start – w niedzielę o godz. 8, z Pasku Serwisowego w Braniewie (ul. Gdańska). Nieoficjalne wyniki powinny być znane ok. godz. 17 w Biurze Rajdu. Wręczenie nagród - godz. 19.
       Patronat nad imprezą objął marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama