UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .. a moim zdaniem Elbląg mogły nie przegrać, gdyby miał prawdziwego menadżera, z wizją i z ludźmi lub chociażby konkretnego przewodniczącego i pracowitą radę która proponuje, patrzy i rozlicza
  • Otóż to, właśnie tak! Nie da się tego lepiej napisać. I jeszcze jedna ciekawostka : najlepiej miał się Elbląg po 1989 roku za Henryka Sloniny, eseldowca, w czasach gdy krajem i regionem rządził SLD. Dla jasności, nie byłem i nie jestem członkiem tej formacji, nie nalezalem do PZPR i nie jestem w żaden sposób zależny od jakiejś lewicy. Po prostu napisałem o faktach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Ja też tu mieszkam (2019-10-18)
  • @Ja też tu mieszkam - To nie była żadna zasługa Słoniny, po prostu w latach 90-tych Elbląg się rozwijał, powstawało wiele często małych rodzinnych firm i to one napędzały koniunkturę, no i Elbląg był miastem wojewódzkim, co też miało znaczenie. Teraz nie ma ani województwa, ani prywatnej inicjatywy - został jeszcze jakiś mały plankton i pare dużych firm które żyją z tego że potrafią załatwić sobie zwolnienia z podatków i unijne dotacje, ale generalnie wszystko opanował wielki zagraniczny kapitał, który bogaci się na mieszkańcach, korzysta z tutejszej infrastruktury ale nie zostawia w tym mieście ani złotówki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    uuuuu(2019-10-18)
  • @Ja też tu mieszkam - Właśnie wtedy powstał i zakonserwował się Układ Wzajemnej Adoracji w tym mieście który w najlepsze trwa do dnia dzisiejszego rujnując perspektywę rozwoju miasta i starannie betonując scenę polityczną nie dopuszczając jednocześnie do wpływów i władzy osób które mogą dokonać zmian.
Reklama