UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Koczkodan - PiS musiałby najpierw zmienić wiele rzeczy we własnych szeregach i programie (od przestrzegania praw człowieka, przez przestrzeganie porządku konstytucyjnego, po rozbrat z banksterami i kościelnym okupantem Rzeczpospolitej), żebym w ogóle wpadł na pomysł rozważenia takiego fantastycznego pomysłu. Same ruchy pozorujące troskę społeczną jednak nie wystarczą, dla mnie liczy się również praktyka rządzenia (nie tylko układziki), która tam po prostu leży. Wyjaśnię jeszcze dla porządku, że ja nie jestem wcale rozczarowany Lewicą, która odniosła duży sukces w tych wyborach, do czegom też skromnie dołożył swoje trzy grosze, rozczarowany jestem wyłącznie postawą i zachowaniami niektórych (i na szczęście nielicznych) jej lokalnych działaczek/działaczy, that's all. Zaprawdę powiadam Wam, że prędzej sporządnieją wszystkie Rysie, niż zobaczycie Kolińskiego w PiSie;) Hashtagi: #lewica,#praca,#placa,#godnosc,#postep
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    RobertKoliński(2019-10-18)
  • Robercik! Koczkodan CIE podpuscil,a Ty lykasz wszystko jak malolat,a Tak nawiasem ,aby dostac sie do PiSu,to trzeba przejsc selekcje to nie czasy PRLu,kiedy do PZPR przyjmowano wszystkich jak Levi .Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Zbyszek 1(2019-10-19)
Reklama