UWAGA!

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na zapałkach

 
Elbląg, Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa na zapałkach
fot. nadesłana

W czasie poprzedzającym Wszystkich Świętych do punktów handlowych w obrębie dwóch elbląskich cmentarzy trafią zapałki z informacją na pudełkach o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zapałki z logo KMZB są bezpłatne.

Informacja o możliwościach korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa pojawiały się w mediach elektronicznych, publikacjach prasowych, w telewizji, radiu. Czasem jednak nie docieramy do wszystkich, do których chcielibyśmy dotrzeć. W najbliższych dniach w różnych punktach handlowych przy elbląskich cmentarzach rozdawane będą pudełka zapałek z logo Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz informacją jak i gdzie z niej skorzystać. Działania zostały zrealizowane w ramach programu Bezpieczny Elbląg.
       Cały czas przypominamy elblążanom o tym wirtualnym narzędziu do kształtowania bezpieczeństwa w swojej dzielnicy oraz mieście. Za pośrednictwem KMZB można zaznaczać niebezpieczne miejsca. Później informacja ta trafia do komendy policji, gdzie jest weryfikowana. Kolejnym etapem jest podjęcie kroków do wyeliminowania zgłoszonego zagrożenia.
       Obecnie poprzez KMZB wpływa w ciągu tygodnia od kilkunastu do kilkudziesięciu zgłoszeń od mieszkańców. Link do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa znajduje się tutaj.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama