UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podziwiam wszystkich, którzy oddają krew! Baaaardzo bym chciała oddawać krew, ale mi się słabo robi i prawie mdleje przy błahym pobieraniu krwi w laboratorium :/. Nie wiem czy będę w stanie się przełamać. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to.oddawanie krwi boli, ile ml pobiera się krwi i jak długo jest pobierana?
  • Mezczyzni oddaja 450ml, kobiety nie jestem pewien. Szczerze polecam pani sie przelamac. Nie boli, trwa okolo 3 min, daje satysfakcje, ale przede wszystkim pomaga potrzebujacym. Moge oddac po 20.05,a juz czekam na ten dzien :)Duzo zdrówka zycze!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    Krzychu (0-)(2020-03-26)
  • Hej. Oddawanie krwi nie boli ☺ Czuć oczywiście nakłucie, jak również po samym oddaniu w zgieciu w okolicy przedramienia jest pewien dyskomfort w ciągu dnia. Jednak satysfakcja z nieocenionej pomocy innej osobie sprawia, że czujemy się fantastyczne. Samo pobranie trwa ok 5 min, natomiast całość procesu tj badanie wstępne, wypełnienie ankiety ok 20-30 min. Polecam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Krwiodawca 10L(2020-03-26)
  • Absolutnie nie boli trwa około 8 minut u mnie krócej... 450mldo worka i jeszcze próbki... Jestem zasłużonym dawca ma 3 odznaki i nadal oddaję...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Emika (2020-03-26)
  • @Krzychu (0-) - Już się źle czujesz dlatego czekasz na ten dzień
  • Pobiera sie ok 450ml, jak dla mnie nie boli nic, jedyny bol jaki mozesz poczuć to samo wbicie igły. jednakże nie jest to mocny bół. Pozdrawiam i zachęcam
  • Wszystko zależy. od. osoby. ktura. pobiera. jaka ma. rękę. do kucia
Reklama