UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ksiądz to też człowiek, uległ pokusie szatana z tym, że szatan się wystraszył i do niczego nie doszło. Ksiądz - nie powinien być taki, a czy ja jako ojciec, czy Ty jako matka zawsze jesteś odpowiednia?? Nie masz słabości. politycy są wporządku, czy nauczyciele są w porządku, czy policjant jest w porządku?? Etc. Ja wiem, że to ksiądz i jest to bardzo medialne. Jak dla mnie to się z tego pośmiać i już, karą dla tego księdza było by pozostanie na miejscu i wyjście do wiernych i ... no właśnie?? Udawałby, że nic się nie stało?? Powinien być wystawiony na pośmiewisko w wśród wiernych, czy uczniów w liceum, to by była kara dla niego. Tak to zostanie odsunięty posiedzi zamknięty w klasztorze, lub zacznie życie na nowo w innym miejscu. Ja już dawno do kościoła (czasem tam zajrzę) nie chodzę, do spowiedzi czy komunii nie uczęszczam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Tomasz 85(2019-11-26)
  • @Tomasz 85 - "Ksiądz to też człowiek" - Jasne. No tak. powinien natychmiast publicznie ogłosić, że kończy z kapłaństwem, wtedy ok.
Reklama