UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kto wkurza Edwarda Pukina?

 
Elbląg, Janusz Korwin-Mikke, Edward Pukin i Marek Migalski
Janusz Korwin-Mikke, Edward Pukin i Marek Migalski (fot. WS).

Wkurzają mnie ci, którzy mówią, że oni mieszkańcom wszystko dadzą. Oni nas bajerują, to jest wszystko nieprawda. My mówimy uczciwie mieszkańcom, że przede wszystkim trzeba to miasto naprawić, a do naprawy jest naprawdę bardzo dużo – mówił dzisiaj Edward Pukin, kandydat na prezydenta komitetu Naszą Partią jest Elbląg.

Z poparciem dla niego przyjechali dzisiaj m.in. Janusz Korwin-Mikke, szef Kongresu Nowej Prawicy i Marek Migalski, europoseł, członek partii Polska Jest Najważniejsza (te dwa ugrupowania i Stronnictwo Demokratyczne tworzą komitet Naszą Partią jest Elbląg).
       – Przecież nie znam się na Elblągu – szczerze deklarował Janusz Korwin-Mikke. – Mogę powiedzieć tylko dwie rzeczy. Jeśli ktoś będzie głosował na kandydata PSL, SLD, PiS i PO, to krótko mówiąc, chce, żeby dalej trwała grabież w mieście. Żeby byli związani nićmi z tą bandą złodziej, która rządzi w Warszawie, która rządzi również w Elblągu. Ta banda czworga musi zostać stąd wyrzucona. Musicie dać sygnał do Warszawy, że macie dość tego, co się dzieje.
       Korwin-Mikke odniósł się też do obietnic wyborczych innych ugrupowań. – Ktoś obiecuje, że w Elblągu będzie darmowa komunikacja. Ktoś, że obetnie czynsze o 150 procent. Nie ma to żadnego znaczenia, przecież jest to nierealne. Pomysł, żeby coś było darmowe, jest pomysłem czysto komunistycznym.
       Marek Migalski wypowiadał się natomiast w imieniu wszystkich mniejszych ugrupowań politycznych.
       – Zdecydowałem się na poparcie Pana Pukina z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że nasze tutejsze struktury znalazły uczciwego społecznika. Takie partie, jak partia Janusza Korwina-Mikke, takie partie, jak moja szukają takich osób w Polsce i udzielają im poparcia – wyjaśniał. – Drugi powód ma znaczenie ogólnopolskie. Wjeżdżając do Elbląga, widzi się, że miasto jest oblepione przede wszystkim dwojgiem kandydatów – za Wasze pieniądze. Nie sposób nie naciąć się na kandydata Platformy czy PiS-u dlatego, że te partie są finansowane z budżetu państwa. Natomiast kandydatów niezależnych, popieranych przez inne środowiska, musicie szukać. Ja wierzę w to, że Państwo ich odszukacie. Obecność tutaj liderów partii pozaparlamentarnych jest przecież sygnałem do Was i za Waszym pośrednictwem do innych obywateli Rzeczpospolitej, żeby postarali się szukać innych programów i innych ludzi niż te, którymi są karmieni od 20 lat.
      

  Elbląg, Kto wkurza Edwarda Pukina?
fot. WS

Migalski chciałby, żeby Elbląg był w awangardzie tej zmiany.
       – Wierzymy w to, że małe zwycięstwa na tak zwanej prowincji, a być może za niedługo nawet w Warszawie, dadzą jasny sygnał obywatelom Rzeczpospolitej, że warto zastanowić się, czy to, co jest Wam serwowane przez 24 godziny na dobę, za Wasze pieniądze, jest warte Waszego poparcia. Czy być może jednak warto zwrócić uwagę na tych, którzy mają dobre programy, ale działają za własne pieniądze, którzy starają się Wam zaprezentować z jak najlepszej strony, bo to jest ich misja. Stąd mój apel do Państwa, abyście w najbliższą niedzielę udali się do urn wyborczych i zagłosowali nie na tych, którzy na to nie zasługują, tylko na tych, którzy na to zasługują i proszą Was o ten głos.
      
      

Piotr Derlukiewicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • bardzo mądrze powiedziane. ludzie idźcie głosować, bo nikt za nas Elblążan nie zmieni tego miasta. powalczmy ze starymi wyżeraczami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38 1
  piotr1(2013-06-19)
 • tylko wilk coś zmieni !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 52
  lewynowacyk(2013-06-19)
 • Pukin wpożo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  38 11
  (2013-06-19)
 • Wilk jest tak samo złym kandydatem, jak Gelert. To prawda, że rządy PO, PIS, PSL lub SLD, to katastrofa dla miasta, jak i kraju. Czas posłać tych ludzi na zieloną trawkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28 8
  (2013-06-19)
 • I Pukin ma racje. słowami Korwin Mikke. Partyjni liderzy tylko obiecują a po wyborach zapominają o swych obietnicach. Dla tego zbieram ulotki wszystkich kandydatow by potem ich rozliczyć z tych obietnic. Pukin niczego nie obiecuje tylko mowi, ze trzeba wrócić do genezy, pracy u podstaw.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32 5
  Konkrety,niecudanakiju!(2013-06-19)
 • Byłem na wystąpieniu i uważam, że to jest godny kandydat na prezydenta. Trochę taki zdystansowany ale miły i ciepły.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22 7
  bredny12(2013-06-19)
 • a moim zdaniem z Korwinem to gdzies ten Elblag mogłby zajść
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27 8
  KNP(2013-06-19)
 • Panie Pukin, i dlatego Nowaczyk nie rozdawał jak Słonina, ale chciał żeby za miejskie usługi mieszkańcy płacili, a Pan go za to odwołał? A teraz chce Pan robić to samo?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 14
  pytek23(2013-06-19)
 • Szkoda na was głosów. Tylko PiS !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 36
  (2013-06-19)
 • Cokolwiek wybierzecie to za rok znów wybierzecie gorzej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 4
  (2013-06-20)
 • czemu tak mało zdjęć :
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 2
  (2013-06-20)
 • Ja głosuje na kogoś kto jeszcze nie rządził i kto nie jest powiązany z najwiekszymi organizacjami politycznymi w polsce. Ludzie!! nie glosujcie na tych oszustow ktorzy porozwieszali najwiecej plakatow i tych ktorzy jezdza na przyczepach! to sa oszusci! Ja glosuje na Pukina albo Balbuzę. Jeszcze musze się zastanowić. Podoba mi się to że Balbuza jest przeciwnikiem likwidacji tramwajów. Posłuchajcie sobie rozmów z poszczególnymi kandudatami i wtedy zdecydujcie! Nie patrzcie na ilosc banerow i plakatow!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14 3
  yataman(2013-06-20)
Reklama