UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rowerzyści jeżdżą stanowczo za szybko. Ścieżki rowerowe są usytuowane wzdłuż chodników gdzie chodzą ludzie z prędkościa 2 km/h a rower jedzie 20-30 km/h zależy od pedałowca. Kiedy w końcu policja ustawi sie w krzakach z radarem na ścieżce rowerowej ? Przeciez to żyła złota w imię bezpieczeństwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    27
    Milicyjny.Krytyk(2014-09-11)
  • A chodniki są usytuowane obok jezdni po których jeżdżą samochody z dużo większą prędkością zależy od kierowcy.... Ścieżką rowerową, jak sama nazwa wskazuje, poruszają się rowerzyści, tak jak ulucą samochody. Nie wiem jakim prawem pueszy wchodzi na ścieżkę skoro tamtędy tak szybko gnają rowerzyści, że wg powyższej wypowiedzi należało by zatrzymać go za szybką jazdę. Gdyby kierowcy traktowali rowerzystów jak uczestników ruchu, a nie spowalniaczy, nie było by problemu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Zbulwersowana(2014-09-12)
  • Chyba nie ma żadnych ograniczej dla rowerzystów poruszających się po drodze rowerowej, co ? Chyba, że się mylę. .. Swoją drogą, wk... mnie piesi, którzy mają szeroki chodnik, a zawsze albo prawie zasze łażą po drodze dla rowerów ! :/ Zatrąbisz an nich dzwonkiem to nawet nie usuną się z drogi lub jeszcze cię zwyzywają. .. Paranoja heh. Dodam, że na codzień jestem zarówno pieszym, jak i rowerzystą i kierowcą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    -Madzia(2014-09-13)
  • najgorsi są piesi, którym, jak widzą nadjeżdżający z naprzeciwka rower, (włącza się jak ja to nazywam) Syndrom Jerzego Dudka, na lewo, na prawo, zwodzi, zejdzie, ale zaraz wróci, przyspieszy, zwolni, podbiegnie i jeszcze macha torebką, wszystko by nie zderzyć się z rowerzystą, a tymczasem biedny człowiek na rowerze nie wie, co ma robić. NIE RUSZAJCIE SIĘ W OGÓLE, PROSZĘ WAS. To rowerzysta ma podjąć decyzję jak Was ominąć, ma szybciej pracującą percepcję i łatwiej mu przewidzieć całą sytuację.
Reklama