UWAGA!

Legionów zamknięta dla ruchu

Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Sp. z o.o. informuje, że od godz. 8 dnia 16 listopada (poniedziałek) i 17 listopada (wtorek – cały dzień) ul. Legionów będzie zamknięta dla ruchu.

W tym czasie autobusy komunikacji miejskiej, w obu kierunkach, będą kursować ul. Broniewskiego. Jednocześnie ZKM informujemy, że przystanek Niepodległości (sklep) w kierunku ul. Ogólnej będzie, na ten czas, przesunięty przed skrzyżowanie ulic Niepodległości - Broniewskiego.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Remont tej ulicy to jeden z ostatnich pokazow obecnego prezydenta, jak wydawać zle panstwowe, czyli nasze pieniądze. ulica wezsza niz poprzednio, a chodniki po ktorych nikt nie chodzi jeszcze szersze, Po tym prezydencie bedzie co poprawiać przez kolejne 4 lata, ale czy bedz na to pieniądze?????
 • ty je - pie trzeba było tą ulicą jeździć przed remontm
 • Super mieszkam na legionów i jestem zadowolony ze droga będzie wyremontowana no i rondo będzie proponuje panie prezydencie, ministrze, żołnierzu, obywatelu nazwać literami, ,Rondo Carpe Diem''. .. :) Przestroga bez liter dla kierowców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ,,Żuczek'' - Złoty żuk.:)(2009-11-15)
 • a ja nie jestem zadowolony, bo ulica jest wezsza, a pusty chodnik z obu stron szerszy. typowe dla elblaga, za rok nowa wladza bedzie to wszystko musiala poprawiać.
Reklama