UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Leśne spotkania”

 
Elbląg, „Leśne spotkania”
fot. nadesłane

20 grudnia w CSE „Światowid” nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu literacko – plastycznego pn. „Leśne spotkania”. Najważniejszymi celami, które przyświecały organizacji konkursu było inspirowanie dzieci do aktywności twórczej, uwrażliwianie na piękno leśnych krajobrazów oraz ukazanie relacji pomiędzy człowiekiem a środowiskiem leśnym.

Postanowiono nagrodzić 8 uczestników konkursu literackiego:
       Patrycja Tracz, kl. VI, SP 16 - opiekun: Renata Sampławska, temat pracy: „Tajemnicze spotkanie w lesie”
       Natalia Śnigier, kl. VI, SP 16 - opiekun: j/w, temat pracy: „Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni”
       Magdalena Bujak, kl. VI, SP 14 - opiekun: Małgorzata Adamowicz, temat pracy: „Magia lasu”
       Joanna Masny, kl. VI, SP 14 - opiekun: j/w, temat pracy: „Lekcja z dziadkiem”
       Mateusz Szot, kl. VI, SP 14 - opiekun: j/w, temat pracy: „Leśne spotkania”
       Kamil Topolski, kl. VI, SP 14 - opiekun: j/w, temat pracy: „Spotkanie w lesie”
       Joanna Balińska, kl. VI, SP 14 - opiekun: j/w, temat pracy: „Leśne spotkania”
       Alicja Żachowska, kl. IV, SP 6 - temat pracy: „Tajemnicza pułapka”
       Prace szczególnie wyróżnione: Patrycja Tracz, Joanna Masny, Natalia Śnigier, Alicja Żachowska.
      
       W konkursie plastycznym nagrodzono 35 uczestników:
       1. Szkoła Podstawowa Nr 6
       Hubert Maczuga, kl. III - opiekun: Ewa Maczuga
       Mikołaj Bartosik, kl. 0, l. 6 - opiekun: Kamila Piworowicz
      
       2. Szkoła Podstawowa Nr 8
       Kinga Czerska, kl. I - opiekun: Bożena Kapnik
      
       3. Szkoła Podstawowa Nr 11
       Milena Prusinowska, kl. III - opiekun: Danuta Morawek – Nagy
      
       4. Szkoła Podstawowa Nr 12
       Liwia Milewska, kl. II
      
       5. Szkoła Podstawowa Nr 15
       Alicja Klucznik, kl. I - opiekun: Anna Rozdziewicz
      
       6. Szkoła Podstawowa Nr 16
       Olaf Walczak, kl. II - opiekun: Joanna Śnigier
       Ola Ziemba, kl. II
       Agata Byk, kl. II
       Alicja Pietrzak, kl. 0 - opiekun: Małgorzata Paprocka
      
       7. Szkoła Podstawowa Nr 19
       Amelka Roman, kl. I - opiekun: Beata Świątkowska
      
       8. Szkoła Podstawowa Nr 25
       Adrian Kisieliński, kl. III - opiekun: Alicja Smukowska
       Krystian Pacek, kl. III
       Zuzanna Stepanów, kl. III
       Aleksander Tywoniuk, kl. I - opiekun: Henryka Mackiewicz
       Zofia Kowalska, kl. I
       Dagmara Korbela, kl. I
       Wiktor Mech, kl. I
      
       9. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 1
       Magdalena Ptak l. 9, kl. II OET - opiekun: Katarzyna Kłos
      
       10. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2
       Praca zespołowa, kl. IV OET - opiekun: Beata Krzykwa
       Mateusz Kokłowski, Adam Zakrzewski, kl. III OET - opiekun: Dorota Kulesza
       Mateusz Robak l. 10, kl. II OET - opiekun: Anna Krygier
      
       11. Przedszkole Specjalne Nr 1
       Krzysztof Czerwiński lat 5 - opiekun: Joanna Kucewicz
      
       12. Przedszkole Nr 5
       Maja Kłosieska lat 4 - opiekun: Monika Bem, Ewa Stefańska
       Kinga Płuciennik lat. 4
      
       13. Przedszkole Nr 19
       Lena Szostek lat 5
       Alicja Jacewicz lat 4
       Kacper Bulczak lat 6 - opiekun: Małgorzata Zajączkowska, Katarzyna Romankiewicz
      
       14. Przedszkole Nr 21
       Natalia Klimecka lat 4 - opiekun: Anna Kowalska, Ewa Zyzek
       Sara Witek lat 4
       Anna Zyzek lat 4
       Marta Kunicka lat 4
       Michelle Anaszko lat 4
      
       15. Przedszkole Nr 31
       Joanna Żabowska lat 6 - opiekun: Grażyna Michalczyk, Bogusława Szumowska
      
       16. Przedszkole Gronowo Elbląskie
       Maja Szydło lat 5 - opiekun: Joanna Szymko
      

 


       Na konkurs wpłynęło wiele wspaniałych prac, wszystkim autorom serdecznie gratulujemy!
       A mieszkańców Elbląga zachęcamy do leśnych wędrówek!
      
       Organizatorami konkursu byli: Nadleśnictwo Elbląg, CSE „Światowid” oraz SOSW Nr 2 w Elblągu.
      

Marzena Żachowska, SOSW nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama