UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wielu z tych co tak pomstują na lewicę dziś, gdyby nie przelana krew działaczy partii robotniczych i rewolucyjnych, nie pisałaby tych komentarzy, bo po prostu byłaby analfabetami i popychadłem bogatych. I przestańcie już z ta tanią propagandą jak to komuniści mordowali ludzi. Zarówno Stalin jak i przywódcy Chin czy Korei Północnej to nie są i nigdy nie byli komunistami. Więc nie kpijcie z czegoś czego nie rozumiecie. Pod czerwonym sztandarem ginęli ludzie w imię sprawiedliwości i szacunku wobec ludzi pracy. CZEŚĆ ICH PAMIĘCI, NIECH SIĘ ŚWIĘCI 1 MAJA !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  54
  Pamiętajmy o ogrodach.(2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Jasne, samo dobro, jak komuniści doszli do władzy tworząc PRL, to sami dobrzy ludzie, niezależni, uczciwi, wielcy patrioci, zlikwidowali analfabetyzm, postawili na nowo przemysł itp. itd, Polska przedwojenna była be i fe, Gdynia powstała samoistnie, podobnie jak Staropolski Okręg Przemysłowy, Polska rozbudowywała armię, brakowało paru lat, aby zdać łupnia agresorom, mój tato i mama urodzili się w latach przedwojennych, jednak nie byli analfabetami. Gdyby nie wojną, bylibyśmy mocarstwem skali europejskiej, ale to nie było Zachodowi na rękę i tak pozostało.
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Na wumlu zryli ci tak pałkę ????? Czy rodzinka kiedys, tak "poprawna"politycznie ????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  JonaszK.(2020-05-01)
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Dużo racji, ale akurat panowie na zdjęciu z prawdziwą lewicą nic wspólnego nie mają, to tylko drogą do korytek dla nich. Smutne.
 • Prawda to na zachod jezdzilismy myc d..i sprzatac knajpy. Tego chcieli.
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Brak logicznego myślenia u Ciebie. Nie pomstuje się na tych naiwnych, oszukanych robotników lecz na lewactwo które okradało, mordowało, niewoliło swoich obywateli. Precz z lewakami !
 • @Pamiętajmy o ogrodach. - Po czerwonym sztandarem ginęli ludzie w większości analfabeci jak bydło popchane na rzeź, gdy tylko mieli okazję uciekali do wrogich wyzyskiwaczy tak było 1920 i 1939.
Reklama