UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Troszkę o pewnej spółce. Doświadczony przeszłością prawie się boję. Zdesperowani piszą do mnie: "Panie Ryszardzie, tego jeszcze nie grali". Zapoznając się widzę, że ta przeszłość to chyba pikuś. Chociaż sprawdzone wzory są: ". .. do Pana osoby niewybredne epitety, a nawet, że będzie Pan zniszczony w sądzie, a cały Elbląg usłyszy jak "odszczekuje"Pan publicznie wszystko to, co zostało napisane przez Pana o. .. ". Mało rzeczy mną wstrząśnie, ale prawdopodobnie zaszczytną funkcję rzecznika prasowego (czy ktoś go słyszał ?), prawdopodobnie powierzono firmie ???, prawdopodobnie (oczywiście)z Gdańska, za prawdopodobnie drobną kwotę 15 tys. netto miesięcznie??? Niniejszym oznajmiam, że proszę o powierzenie tej milczącej funkcji mojej skromnej osobie. Za minimalną płacę- 2600 zł brutto. Może więcej będzie na darowizny. A może i ja stanę się spolegliwy Aha, na piechotę nie będzie się chodzić zwiedzając instalacje. Do tego i innych potrzeb- dalekich- mamy już sprawdzoną w 2012 roku markę. Jaką? Ogłaszam konkurs na wspomnienia. Tyle na razie. Pozdrawiam płatników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    RyszardKlim(2020-05-01)
  • @RyszardKlim - Dopiero jak byli ormowcy i reszta odejda na tamten padol moze wtedy cos sie tu zmieni ale zostana ich potomkowie. cdn
Reklama