UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dość marionetki Dudy, Polsko obudź się. Kaczor nie może nadal sterować krajem, skłócił nas z Niemcami z Rosją, z Czechami, Litwa też jest do nas anty. Jedynie lubi podlizywać się do USA która sprzedaje nam sprzęt po zawyzonych cenach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    47
    Antypisowiec(2020-07-09)
  • @Antypisowiec - Nigdy z niemcami i ruskimi. polska zawsze byla z wegrami jugosl czechami. a litwa zawsze byla polska.
  • @Antypisowiec - Bez propagandy człowieku ludzie sami wiedzą na kogo głosować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    15
    Elblazanin nie hejter(2020-07-09)
  • @Antypisowiec - Jak dla ciebie Ruscy Niemcy Czesi itp zbyt mało nas wydoili i dla tego jesteś przeciwnikiem Pis-u bo walczy o naszą odrębność i samodzielność. .Nie chcę wracać do historii bo chyba trochę ja pamiętasz z podstawówki jak to ci wszyscy nas doili. Tylko ostanie przykłady jak chociażby księżycowe ceny za gaz czy też rurociąg nord strom omijający nasz kraj /Rusy i Niemcy jak pakt Ribbentrop Mołotow/. Mówi ci to coś?. Niemcy zniszczyli nasz kraj w II wojnę a co w zamian za te zniszczenia dostaliśmy? Gdy Pis domaga się reparacji za wszystkie krzywdy to też źle. Pewnie dla ciebie być jest być wasalem u Niemca i pracować dla niego jako zwykły robol. Ludzie opamiętajcie się i głosujcie na Prezydenta Dudę bo tylko on jest gwarantem samodzielności i tożsamości polskiej a tacy jak ten anty-pisowiec niech dalej będą zgarbieni i na kolanach przed Niemcami, Ruskimi czy popłuczynami Tuska który przez 8 lat nas gnębił ale gdy miał okazję czmychnął za kasą z podwiniętym. ogonem aby szczekać dalej na Polskę i polaków. .
  • "Ludzie opamiętajcie się i głosujcie na Prezydenta Dudę"- Niedoczekanie Twoje! Specjalnie wróciłem z wakacji, żeby głosować na Trzaskowskiego.
  • "Tuska który przez 8 lat nas gnębił"- Ciekawe, dlaczego teraz za PIS, żyje się dużo, dużo drożej co?
  • @Antypisowiec - Marzy się tobie cywilizacja islamska oraz getta dla białych ??? Masz chyba cos z glacą. Obym nie dożył nigdy momentu ani moje wnuki - kiedy Szwajcaria Kaszubska przemianowana będzie (przy wpuszczeniu emigrantów)na Szwajcarie Islamska w Północnej Polsce. Jeżeli nie pasuje Polska pod rządami Patriotów z PIS to wykup bilet do Korei Północnej gdyż tam, TVN musiałaby co 2 godziny składać sprawozdania reżimowi dlaczego nie upiększają o nich informacji. Jesteś imbecilio totale
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Valdi don(2020-07-09)
  • @Valdi don - "Marzy się tobie cywilizacja islamska oraz getta dla białych ???"- Marzy mi się internet bez straszących bezsilnych PISowców
  • to wracaj na te swoje wkacje nic tu po tobie
  • Litwa była w unii z Polską, była oddzielnym państwem.
Reklama