UWAGA!

Mamy porządek i dobrą kadrę

Komenda Miejska Policji w Elblągu pracuje zgodnie z normami posiadanego certyfikatu zarządzania jakością ISO - to zdanie audytorów, którzy przez dwa dni sprawdzali elbląską jednostkę. Ponadto ich zdaniem mocną stroną komendy jest porządek w dokumentacji, wysoko ocenili także kadrę pracowniczą.

23 i 24 listopada audytorzy Elżbieta Stypułkowska i Artur Zakrzewski sprawdzali, czy elbląska komenda działa zgodnie z normami posiadanego certyfikatu zarządzania jakością ISO 9001:2001.
     - Poddali ocenie wszystkie komórki organizacyjne zaangażowane w realizację zadań objętych zakresem systemu - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Audytorzy stwierdzili, że system zarządzania jakością funkcjonuje w naszej komendzie zgodnie z normą i, co najważniejsze, jest wykorzystywany w codziennej pracy na wszystkich szczeblach organizacji. Podkreślili, że mocną stroną elbląskiego ISO jest porządek w dokumentacji. Wskazali również fakt, że siłą elbląskiej policji jest kadra. Według audytorów na bardzo wysokim poziomie kształtuje się także obsługa interesantów.
     Następny audyt odbędzie się w przyszłym roku.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • postraszyliście ,żeby sie ludzie bali pisać .mój znajomy przyjechał z zagranicy samochodem , niedawno, okradli mu samochód pierwszej nocy, a policjanci z elblaga nie przyjeli zgłoszenia, stwierdzili że to nie ich sprawa ,bo samochód jest zarejstrowany za granicą.....pytam, czy tak pracuje "wzorowa" policja ? Policjanci z elblaga wstydżcie sie. moze to jest metoda na wysoką wykrywalność - nie przyjmować zgłoszeń.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  .elblążanin.(2006-11-25)
 • Panuje żałoba narodowa, dowcipów nie wolno zamieszczać!!
 • Papier wszystko przyjmie,toaletowy też"wzorowa policja"koń by się uśmiał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-11-25)
 • "Według audytorów na bardzo wysokim poziomie kształtuje się także obsługa interesantów" Cooooo?Chyba na łby się pozamieniali.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Hugo Viana(2006-11-25)
 • Przeprowadzony audyt jeszcze raz potwierdza, że Komendant W. Brudek zostawił daleko w tyle quasi-reformatora S., który aktualnie stara się zagrzać miejsce w Olsztynie, ale zapewne nie na długo. W Elblągu S. raczej już miejsca nie znajdzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wachmajster(2006-11-25)
 • Propaganda jak za Stalina
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-11-25)
 • Jak złapiecie pijanego kierowce to trąbicie jakbyście byka za jaja złapali ,ale jak pijany policjant wpadnie ,albo kogoś przejedzie ,to cisza jak po śmierci organisty.Takie jest wasze oblicze, każdego pijaka z policji sam rozliczę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-11-25)
 • Nie tak dawno zwolnili pana X z drogówki.A tak łapał pijanych kierowców ,aż sam ze szczęścia się nachlał.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Hugo Viana(2006-11-25)
 • Policja działa jak ruskie KGB.Wszyscy dookoła są wrogami a oni są 'swięci"
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Hugo Viana(2006-11-25)
 • Czy wypełnianie procedur ISO świadczy o jakości Policji? W jakimś tam stopniu na pewno. Choć w cywilizowanych krajach wypełnianie standardów postępowania (a ISO nie jest niczym innym) jest normalnym procederem codziennej pracy i nikt nie robi z tego Święta Lasu. Proponuję abyśmy sami określili jakość Policji i jej działań w skali 1 do 10 na tym właśnie forum. Tu ukłon w stronę administratora PORTELU o ankiety tego rodzaju, dotyczące wszystkich sfer naszego życia i działalności różnego typu instytucji – zawiadujących istotnymi problemami naszej codzienności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2006-11-25)
 • Panie Brudek ,jak białoruscy szpiedzy wlezą panu do komendy ,to nie będziesz pan już miał kogo łapać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2006-11-25)
 • ale bryndza :((((( po co do nich pisać i tak nigdy nie odpisują!!! mhhhhh a jak bym została konfidentką może by zwrócili uwagę!!
Reklama