UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 1.Bardzo prosze o wskazanie miejsca gdzie można z psem pójść i spuścic go ze smyczy?! My mamy obowiązki i nakazy, ale przywilejów i udogodnień już zero, nie piszę o wariatach co puszczają psa na cały dzień tylko o hobbystach, którzy kochają swoje pociechy. 2.Prosze o podanie przepisów miasta Elblaga, a nie Braniewa, bo nie o tym mieście mówimy. 3." . .. ale coraz częściej słyszymy o przypadku poważnego pogryzienia przez psa dziecka czy nawet dorosłej osoby. .. " gdzie słyszymy, bo ja nic o tym nie wiem, na żadnym portalu internetowym, czy też w Vectrze nie było żadnej afery. Nie ma w Elblągu warunków na żaden psi sport, a zwykły spacer to krótka przechadzka, można przy rowerze, ale nie każda rasa się nadaje. Szanowne władze POPROSIMY O PRAWDZIWY WYBIEG DLA PSÓW, SPORY.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    9
    PSIARA2(2014-04-24)
  • Oczywiście łatwo pisać paragrafy które zakazują puszczania psów luzem, ale pies musi się " gdzieś" wybiegać tylko gdzie??? w parku nie wolno, w lesie nie wolno, w mieście nie wolno, to proponuję księżyc. .. .. chyba że tam też nie wolno. Trzeba stworzyć teren gdzie miłośnicy psów będą mogli przyjść i puścić luzem je aby się wybiegały. I jeszcze jedno kto nie ma psa ten tego niestety nie zrozumie; -((
  • Wasnie to jest nasza Polska ukochana nakazy zakazy ale dla Elblaga ta Rada Miasta co niby takiego zrobiła napiszcie artykuł z osiagnieciami naszej władzy a nie nakazujecie zyjemy w wolnym kraju i nie mam zamiaru trzymac psa na smyczy bo jakis urzedas pod krawatem tak sobie zagłosował. Niech szanowna Rada Miasta wyznaczy w kazdej dzielnicy polane, aby pies mógl sie wybiegac po to własnie wychodzi sie z pupilami na spacery. wypisuja zeby brac psy ze schroniska a pózniej pretensje ze puszczony w samopas. ŻEGNAM OZIĘBLE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    włascicielpupilka(2014-04-24)
Reklama