UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Aż mi się coś rewolucyjnie gotuje w środku, jak czytam słowa "i nie denerwujcie zamożnego przedsiębiorcy", normalnie gore;] Osobiście mam szczerą nadzieję, że pan Wójcik nigdy na taki pomysł nie wpadnie i nie zniszczy mieszkańcom Góry Chrobrego do końca, tym bardziej, że ja naprawdę nie uważam takiej koncepcji jej zagospodarowania za dobrą, z różnych względów. Co do dróg, to stan prawny sobie a ich rozjeżdżanie i późniejsze zrzucanie kosztów naprawy na podatnika i społeczeństwo sobie - oprócz kodeksów jest jeszcze coś takiego, jak społeczne poczucie sprawiedliwości i obawiam się, że w tym przypadku fundowanie takich prezentów "zamożnemu przedsiębiorcy" łamie wszelkie normy, co najmniej etyczne. Zresztą, akurat o budowie dróg prywatnych za publiczne to z Beatą Szydło najlepiej byłoby sprawę skonsultować, ona chyba jest najlepszą ostatnio ekspertką w tej kwestii; Jeśli zaś chodzi o inwestycje w mieście, to ja widzę naprawdę wiele pilniejszych spraw i potrzeb (kąpielisko miejskie, garażowiec, stadion, Wyspa Spichrzów, budynki po instytucjach PZU, TP SA czy zaraz Policji, amfiteatr, rozpadające się zabytki etc. ) i tu jakoś pana "zamożnego przedsiębiorcy" nie widać. (. .. ) Hashtagi: #TaxTheRich,#PanstwoDlaMilionowNieDlaMilionerow
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RobertKoliński(2019-11-22)
  • Widac, widac ,widocznie pan panie Kolinski mieszka teraz w innym miescie, bo nie zauwazyl pan pieknie odrestaurowanego palacyku przy ulicy Bema ,gdzie wspaniale mozna zjesc i wypoczac.To efekt wspierania "zamoznego przedsiebiorcy" w ratowanie zabytkow ,ktorych nie potrafia odrestaurowac wlodarze tego miasta, ktorych pan wybral.Panie Robercie, tak nas pan ladnie poinformowal o tej kurzej nozce, czy tam gorce pod Ostroda, gdzie przedsiebiorca tez chyba zamozny wylozyl forse na te inwestycje ,ku pana pelnej aprobacie.Niezrozumiale jest zatem pana rewolucyjne rozwolnienie na mysl ,ze ta nasza gorke moglby przytulic" pan Wojcik.Troche pokory do zamoznyh panie Robercie, bo kto bogatemu zabroni, bedzie chcial to przytuli, nie bedzie chcial to niech Kolinski sobie gore.Pan tu panie Kolinski z internautami sie zabawiasz a ja gore. Chociaz te pana omdlewanie na mysl, co by moglo sie stac, gdyby pan Wojcik zechcial, jest tu najmniej wazne, spruboj z nim porozmawiac ,zawsze wiezylem w pana i dla dobra mas i ludu pracujacego podejmij pan rekawice
Reklama