UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba było dopilnować by wasze braiany i dzesiki podchodziły poważnie do nauki, a nie klapaly sztucznymi rzęsami czy byli "mistrzami" gierki na kompie. Moje dziecko jest tam gdzie chciało.
  • Moja córka ze średnią 4,5 nie dostala się na humanistyczne a zaznaczyła wszystkie takie w 1,2i 3 liceum, laureatka z historii a dla przykładu finalista z historii ze srednią 3,6 oceny z mat3 j. pol3 dostał się do 3liceum. O co tu chodzi???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    matkaniedżesiki(2019-07-03)
  • @matkaniedżesiki - aż nie chce się wierzyć, ale jeżeli tak jest, że laureatka z historii nie dostała się do klasy humanistycznej to proszę się nie poddawać i iść rozmawiać moze być tak że osoby, ktore chciały być np. w biol. chemie nie dostały się tam, ale miały zaznaczoną też opcję human, ale coś mi nie psuje laureaci się dostają, może to nie jest wpisane
  • Proponuję pomyśleć i głęboko sie zastanowić zanim coś się napisze. Niestety nie tylko Jesiki i Braiany nie dostały się do wymarzonych szkół w klasie mojej córki na 32 osoby 32 miały pasek średnią.powyzej 5 i co nie wszyscy się dostali były łzy żalu i rozpaczy do klas o jednym profilu bylo 500 chętnych i ktos powie zw to nie wina reformy.... vhwalmu Pis" jest dobrze bedzie jeszcze lepiej "......
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Matka dzieciom(2019-07-04)
Reklama