UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Podstawione autobusy, a właściwie midibusy, przez nowego przewoźnika mają niby spełniać wymogi przetargu. Proszę o symulację umieszczenia 60 pasażerów w takim pojeździe. Chodzi mi o ZAZy, bo to, że np pojazd 502(Autosan)nie spełnia takiego wymogu, jestem pewien. Ile potrwa ten okres prolongaty dla nowego przewoźnika? Pandemią tlumeczu się teraz wszystko. Jeśli nie ma pieniędzy na zwiększenie częstotliwości kursowania tramwajów, to dlaczego chce się z nich zrobić główny środek zbiorowego transportu miejskiego?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    1
    Lulian(2021-01-13)
  • @Lulian - Spełnia wymogi taki mini pojazd np 502 bo ma wymagana długość i mieści określoną ilość pasażerów taki był wymóg zkm
  • @Lulian - firma, konsorcjum /ratuj dziada/nastawiona na zysk. wygralismy niech sie martwia miasto ma placic
  • @Kokos - To ja poproszę o zdjęcie z 60 pasażerami w środku. Nie wiem czy to ITS, czy inna instytucja przeprowadza rzeczywiste badania modelu. Jak dla mnie, homologacja na taką liczbę pasażerów w takim pojeździe jest mocno naciągana
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Lulian(2021-01-14)
Reklama