UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Tak bez gazu, bez windy to już klęska żywiołowa??? Trzeba sobie jakoś radzić, a nie ręce rozkładać i "klęskę żywiołową przeżywać". A co to za żywioł ten gaz odciął?? Nie długo to jak internet lub tel gsm wyłączą to ludzie powariują. Leniwe społeczeństwo nic nie potrafi. A jak akumulator w aucie padnie, bądź koło trzeba wymnienić to już po lawetę dzwonią. Kiedyś sąsiad pomagał sąsiadowi, a teraz?? Sztuczne "wesołych świąt"?? Mimo wszystko szczerze życzę pogody ducha, spokojnych i wesołych świąt.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  44
  Tomasz85(2019-12-24)
 • @Tomasz85 - typowa komusze rozumowanie jak zaplaciles za gaz to ma byc "pacta sun servante"jakchceszsobie radzic w imie ojczyzny to korea polnocna czeka
 • @Tomasz85 - A ja tobie życzę, żeby Ci odcieli na 9 dzni, dodatkowo w okrsie przedświętecznym, gaz lub prąd (jesli masz kuchnię elektryczną), to wtedy może zrozumiesz. A dodatkowo, żeby takie coś Cię spotkało w wiku lat np. 80,żebyś nie mógł sobie nawet herbaty zaparzyć. Nie każdy staruszek tam mieszkający miał czajnik elektryczny. Niektórzy ludzie żyją w biedzie i nie polecą do sklepu po czajniki lub kuchenki elektryczne.
 • @Tomasz85 - jakbyś mieszkał w wieżowcu na 7 piętrze i miał lat 85,to byś rozumiał co oznacza brak windy na kilka tygodn.
Reklama