UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Temat Krasnego Lasu jest dłuuuuugi. Cały problem polega na tym, że mieszkańcy Krasnego Lasu chcą zarobić. Jak najszybciej i nie patrząc na pozostałych mieszkańców Elbląga. Tak, wyleje się zaraz fala hejtu ale ma to gdzieś. Jeśli miasto będzie się rozbudowywało na zewnątrz, to będzie musiało robić drogi, budować sieci kanalizacyjne i inne media, mimo że w samym mieście nie wszędzie jest wszystko do końca zrobione. Problemem tego miasta jest to, że Krasny Las został kiedyś włączony w granice miasta. Dlatego szanowni mieszkańcy Krasnego Lasu, dajcie na wstrzymanie, nie bądźcie pazerni i spokojnie, powoli czekajcie na swoją kolej. Nie sztuka nastawiać domków na terenach rolnych, ale Wy tylko widzicie kasę, kasę kasę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    summer(2022-08-11)
  • @summer - Drogi anonimowy- ja mieszkam w Krasnym Lesie i nie chcę zarobić, chyba, że własną uczciwą pracą. Trza było się uczyć, a pazerność wszędzie widza tylko pazerni. A chętnie odłączylibyśmy się od miasta- niewiele korzystamy, a stale czegoś brak: komunikacja-pożal się boże, kanalizacja-brak. Ogrzewanie miejskie- brak. Ale i tak wolimy mieszkać tu niż w tzw. centrum, gdzie elblongi zabijają na głównych ulicach niewinnych przechodniów...
  • @ryuor - @ryuor - Ja Wam nie zazdroszczę, macie ziemię i dobrze. Waszym głównym zarzutem jest to, że nie możecie sprzedać ziemi i zarobić, że macie zablokowane pieniądze w ziemi. Zapewne byście chcieli podzielić grunt na działeczki jak pod altanki, żeby maksymalnie kasę wyciągnąć. Bardzo dobrze, że miasto nie chce się rozwijać na zewnątrz. W mieście budują się nowe osiedla i najpierw tu trzeba zrobić porządek z kanalizacją, z burzówką, wodociągami, chodnikami i drogami a nie na peryferiach gdzie jaśnie państwo ziemianie czekają kiedy będzie można zacząć sprzedaż ziemi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    summer(2022-08-11)
Reklama