UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dobry żart, kończy się im elektorat, to muszą podplacac, żeby ktokolwiek przyszedł. To co spotkalo Polskę od 6 lat to jest najgorszy czas dla Polaków.6 lat temu zaczęli rozdawnictwo na które nasz kraj nie było stać. Kupili głupich socjalami a teraz te socjalne są g... warte. Ceny z kosmosu, raty 2 razy takie człowiek pracuje i nie ma co do gara włożyć. Tak zniszczyli kraj i naszą gospodarkę. Ale to nie koniec, zaczynają kolejne rozdawnictwo na węgiel, 700 plus itp.. więc co się dziwić że mamy taką inflację. Ktoś to musi zapłacić czyli MY: Ty i Ja. Nie mówiąc o dzieciakach pogodzonych obecnie, latami będą spłacac długi po tym rządzie i ich dodrukowywania kasy. Nigdy więcej PISU!!!!
  • No dobra zapytam a co dobrego zrobiło PO dla Elbląga? Dla Nas? Jestem 17 latkiem z bidula i nikt mi nie tłumaczył takich rzeczy. Wychowawcy tylko o szkole gadali i o nauce ale nic o polityce.
  • jesteś młody, nie patrz na PO czy Pis czy inne partie zakasaj rękawy i do pracy nikt za Ciebie nic nie zarobi. A polityka jest najlepsza wtedy gdy nie przeszkadza Tobie zarabiać - a to co zrobili dla Elbląga?? Żadna partia nic nie robi co nie daje jej członkom korzyści, i nie patrzą czy działanie jest dobre dla wyborców. Nie jestem za PO czy Pis, ale zobacz co się dzieje po niby do rym dla ludzi 500+, 13 tkach, 14 tkach - owszem kryzys i inflacja jest wszędzie, z tym, że u nas jest na jednym z wyższych poziomów w Europie, a ludzie przyzwyczajeni do rozdawnictwa pracować nie chcą, a Ci co pracują są wyśmiewani i wyzyskiwani.
Reklama