UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Miś „Szesnastek" pójdzie pod młotek

Elbląg, Już po raz szósty na licytację WOŚP wystawiony zostanie miś "Szesnastek"
Już po raz szósty na licytację WOŚP wystawiony zostanie miś "Szesnastek" (fot. nadesłane)

Żołnierze 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej tradycyjnie aktywnie włączają się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na licytację, już po raz szósty, przekazany został miś "Szesnastek" w pełnym umundurowaniu i z wojskowym wyposażeniem. Ponadto żołnierze będą czuwać nad bezpieczeństwem kwestujących.

Już za parę dni w Elblągu i miastach garnizonowych, w których stacjonują jednostki wojskowe 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej zagra po raz XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak zawsze – jako współorganizatorzy – w finale biorą udział żołnierze 16 PDZ oraz jednostek wojskowych wchodzących w skład 2. Regionalnej Bazy Materiałowej – 16 batalion zaopatrzenia i 16 batalion remontowy – oraz dywizjon rakietowych wchodzący w skład 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego – jednostki te stacjonują w Elblągu.
       1. W Garnizonie Elbląg żołnierze zabezpieczą ochronę wolontariuszy kwestujących na ulicach miasta – 50 żołnierzy, przygotują i wydają 1000 porcji grochówki, pomogą przetransportować i rozstawić elementy zabezpieczenia finału. Będą licytowane materiały promocyjne i gadżety 16 Dywizji w tym Miś „Szesnastek” – uczestnik X Zmiany PKW Afganistan. Przez cały czas finału czynny będzie specjalny Punkt Informacyjny dotyczący Narodowych Sił Rezerwowych;
       2. Garnizon Braniewo – ok. 10 żołnierzy będzie ochraniać wolontariuszy. Prowadzenie licytacji oraz występ Zespołu Tanecznego działającego przy Klubie Żołnierskim w Braniewie.
       3. W Garnizonie Giżycko – ponad 20 żołnierzy zabezpieczać będzie ochronę wolontariuszy oraz licytowane będą gadżety i materiały promocyjne 15. Brygady Zmechanizowanej;
       4. Żołnierze z 20. Brygady Zmechanizowanej z Bartoszyc i Morąga – 40 żołnierzy będzie ochraniać kwestujących wolontariuszy w Olsztynie.
       5. W Garnizonach Wesoła, Zamość, Chełm i Siedlce – dobrowolny udział żołnierzy w akcji krwiodawstwa, pomoc w przygotowaniu Sztabów WOŚP, przygotowanie wojskowej grochówki dla wolontariuszy, licytacje pamiątek, materiałów promocyjnych i gadżetów 1 Brygady Kawalerii Pancernej.
       Jak w czasie każdego finału będziemy licytować – w Elblągu – misia – żołnierza naszej Dywizji – „Szesnastka”, zestawy promocyjne 16 PDZ, ryngraf Dowódcy Dywizji, pomagać wolontariuszom, organizatorom i uczestnikom finałów, dbać o ich kondycję i zdrowie – gorąca grochówka i herbata oraz będziemy w gotowości do wszelkiej innej pomocy.
       Zapraszamy do udziału w XX Finale, bo będzie się działo, oj będzie!
      
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama