UWAGA!

Młodzi ludzie w polityce

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci w Elblągu zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 25 kwietnia (środa) o godzinie 18 w siedzibie stowarzyszenia przy ulicy Odzieżowej 12.

Członkowie Stowarzyszenia Młodzi Demokraci podkreślają, że są stowarzyszeniem ludzi młodych chcących uczestniczyć w budowie Polski nowoczesnej, wolnej i silnej, zajmującej godne miejsce w Europie i Świecie.
     - Pragniemy, aby w naszej ojczyźnie każdy obywatel mógł w pełni korzystać z wolności obywatelskich i gospodarczych - mówi Marek Kucharczyk, przewodniczący Stowarzyszenia Młodzi Demokraci. - Promujemy udział ludzi młodych w życiu politycznym, społecznym i ekonomicznym. Szczególnie zależy nam na tych, którzy realizują swe aspiracje życiowe w
     środowiskach lokalnych. Dążymy do upowszechniania wśród młodzieży postaw obywatelskich i wiedzy ekonomicznej. Jesteśmy dumni z uczestnictwa Polski w Unii Europejskiej i NATO. Propagujemy profesjonalizm, pracowitość, odpowiedzialność i uczciwość, które to cechy są niezbędne w społeczeństwie obywatelskim i gospodarce rynkowej. W swych działaniach pragniemy współpracować ze wszystkimi, którym bliska jest tradycja liberalna, konserwatywna i chadecka, a w szczególności z tymi siłami politycznymi, których program najlepiej służy budowie Polski, w jakiej pragniemy żyć.
     Spotkanie organizacyjne Stowarzyszenia Młodzi Demokraci w Elblągu odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Odzieżowej 12.
     
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama