UWAGA!

Młodzież znad Bałtyku

Dziś w Elblągu rozpoczęła się dwudniowa Konferencja Młodzieży Euroregionu Bałtyk. W spotkaniu biorą udział studenci z Polski, Rosji, Szwecji, Litwy i Danii. Przewodnim motywem konferencji jest integracja młodzieży zamieszkującej tereny Euroregionu Bałtyk.

Kierownictwo Euroregionu ma nadzieję, że spotkanie w Elblągu zapoczątkuje tworzenie Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk.
     Konferencja, której organizatorami są: Biuro Informacyjne Europe Direct w Karlskronie oraz Urząd Miejski w Elblągu odbywa się w Bibliotece przy ul. św. Ducha. Spotkaniu patronuje marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas.
     Relacja Marty Hajkowicz:
     
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • www.gmina.pl Głosujcie na ELBLĄG każdy głos się liczy !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ELBLAŻANIN(2007-04-20)
 • Szanowni Państwo czy w programie jest wyprawa statkiem przez Zalew Wiślany do Kaliningradu.Zapewne nie, ponieważ urząd Morski i Wojewoda zakazał wpływac do portu w Elblągu. Czytaj notatka słuzbowa na stronie www.zbigniewpasik.com lub www.ripps.elblag.com.pl ikona port czy rezerwat.Polak to brzmi dumnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Polak to brzmi dumnie(2007-04-20)
 • a po co przyjechali rosjanie? co oni maja wspólnego z rozwojem współpracy nadbałtyckiej, przecież to paranoja aby ich zapraszać,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  indzio(2007-04-21)
 • To, że polityka Kremla jest taka, jaka jest, wcale nie znaczy, że młodzi Rosjanie mają takie samo podejście jak Ci, którzy rozdają karty. Jednym z założeń tej konferencji jest przełamywanie barier, uprzedzeń i podjęcie współpracy we wspólnym interesie.
Reklama