UWAGA!

Modnie ubierzesz się w outlecie

2009-10-06
Aktualizowany 2009-10-09 08:00

Specjalny rabat 10 proc. na wszystkie artykuły dziś i jutro w Outlet-Babilon. To nowy sklep z końcówkami ubiegłorocznych kolekcji i specjalną ofertą modnych marek dziecięcych typu High School Musical czy Witch. W związku z dużym zainteresowaniem ofertą Outlet-Babilon wydłuża godziny pracy w tygodniu do 18 i w soboty do 15.

Tuniki, koszule, modne bluzki, duża ilość letnich spódnic z kolekcji firmy Mexx. Towar z oryginalnymi metkami producentów, czysty, nie używany dostępny w sprzedaży detalicznej oferuje Outlet-Babilon. Firma rozpoczęła w tym tygodniu sprzedaż detaliczną jako uzupełnienie podstawowej działalności prowadzonej na międzynarodowym rynku hurtowym. Dziś i jutro dla klientek odwiedzających Outlet przygotowano 10 proc. rabat na wszystkie dostępne rzeczy.
      
       Outlet-Babilon zaprasza elblążanki na zakupy w tygodniu od 10.00 do 18.00, weekendowe przeglądanie oferty na wieszakach i wybranych kolekcji na manekinach w soboty od 8.00 do 15.00. Sprzedaż detaliczna w Elblągu to uzupełnienie podstawowej działalności firmy prowadzonej dla odbiorców hurtowych na rynku polskim oraz europejskim.
      
       Outlet-Babilon nie jest kolejnym „lumpeksem” w naszym mieście. Firma sprzedaje fabrycznie nową odzież pochodzącą z końcówek produkcyjnych oraz odbierany z firmowych sklepów towar, który nie zostały kupiony na posezonowych wyprzedażach. Dodatkowo w ofercie jest odzież nowych projektantów mody: nie mają oni własnych sklepów firmowych i sprzedają kolekcje właśnie za pośrednictwem sieci outletowych.
      
       Outlet-Babilon jak tam trafić?
       Wjedź samochodem na teren przy hali Elzamu. Kieruj się na budynek 14F przy hurtowni Eurocash za stacją Statoil. Zatrzymaj się przy dużych widocznych reklamach Outlet-Babilon.
      

 


      
      
       Oferta Outlet-Babilon
       Aktualnie w ofercie sklepu znajdziesz jeansy, kurtki jeansowe, bluzki damskie, koszulki, czy tuniki. Na półce z dodatkami w koszach znajduje się biżuteria m.in. kolczyki, naszyjniki, korale i bransoletki. I początek sprzedaży nowości – odzież dla dzieci. Marki Barbie, Scooby Doo, Disney, Cars, Witch, Batman, Power Rangers. Towar uzupełniany jest w cyklach miesięcznych. Więcej o firmie przeczytasz na stronie: www.outlet-babilon.pl.
      
      

-------------------------- Reklama -------------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej