UWAGA!

MONSSUN w Elblągu

W piątek 20 października rozpocznie się w Elblągu Zjazd Rady Krajowej Międzyuczelnianego Ogólnopolskiego Niezależnego Stowarzyszenia Studentów Uczelni Niepaństwowych MONSSUN.

Gospodarzem zjazdu będą studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.
     - W świetle nowych wydarzeń, takich jak Ustawa o szkolnictwie wyższym czy udział studentów w Państwowej Komisji Akredytacyjnej, niezwykle ważne jest, aby MONSSUN zwarł szyki i, zacieśniwszy więzy, podjął po raz kolejny walkę o przyszłość samorządu studenckiego w Polsce - mówi Kamil Myszka, organizator konwentu MONSSUN, wiceprezydent Parlamentu Studentów EUH-E. - Dlatego też Parlament Studentów naszej uczelni podjął się po raz pierwszy w historii organizacji Konwentu MONSSUN, aby stworzyć szansę do ustalenia wspólnych odpowiedzi na wszystkie postawione pytania.
     Zjazd Rady Krajowej Stowarzyszenia MONSSUN rozpocznie się 20 października o godz. 15 konferencją pn. „Unia Europejska a Stowarzyszenia”. Wykład tematyczny wygłosi dr Henryk Gawroński. Ponadto od 20 do 22 października uczestnicy zjazdu wezmą udział w szkoleniach, wybiorą się na imprezę do Klubu Madam, a także odwiedzą Frombork. Na zakończenie odbędzie się nad Zalewem Biesiada Staropolska.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama