UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wg mnie do remontu powinien się dorzucić właściciel Specjal Pubu i Grupa Żywiec. wstyd żeby do flagowego lokalu GŻ w Elblągu prowadził dziurawy most na którym można nogę złamać :(na trzeźwo grozi kalectwem a co dopiero po piwie w pubie; )
  • @eb - Co Ty piszesz??? Miasto jest odpowiedzialne za infrastrukturę, aby stworzyć godne funkcjonowanie obywatelom oraz zachęcać inwestorów małych i dużych. Wręcz Specjal Pub powinien zwrócić się do UM za straty w biznesie za nieudolność urzędników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    34
    6
    Jajko(2021-09-29)
  • @eb - Zawsze możesz tam iść z drugiej strony, a nie przez most.
  • @Jajko - to ja chce sciezke dla rowerow debową bo taka mi odpowiada za pol banki, jak dla mnie moga dam gumolit polozyc
  • @Jajko - Temat nawierzchni tego mostu był / jest znany /, zamiast oszczędzać kasę na badziewiasty korek, powinna być nawierzchnia betonowa jaką mają mosty. Zrobić raz a dobrze. Kasą miejską pustą, kto zatwierdził projekt, do tego kierować wnioski. Najłatwiej wydaje się publiczną kasę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Europejczyk.(2021-09-29)
  • @Europejczyk. - No a za czyją to było kasę? UM jest odpowiedzialny. Z tym, że urzędnicy ponoszą odpowiedzialność naszymi pieniędzmi, a nie personalnie.
  • @Jajko - Chyba upadłeś na głowę, że Specjal Pub może wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie ! Co najwyżej klient Specjal Pubu może wystąpić z roszczeniem do miasta bo złamał nogę na tej popękanej dziurawej nawierzchni drewnianej. .. oczywiście o ile będzie trzeźwy; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Anonimek1(2021-09-30)
Reklama