UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Most ten do wymaga ograniczeń prędkości jaki i dojazdy do tego mostu Przekraczających to jazda na codzienna tych, którzy zawsze sie spieszą Sa to przeważanie ludzie młodzi nie zdający sobie sprawy czm grozi wypadek brawury Jezdnia na tym moście jak i dojazdy do szczęśliwych i pewnych nie należą. Byłem swiadkiem w ubiegłym raku jak brawurowo przed wjazdem na ten most zderzyły sie trzy pojazdy uderzająca jeden w drugiego. Gdyby zachowali bezpieczne odległości tej kraksy by nigdy nie było Osobiscie przejechałem juz 780 tys km to moja syrenka, trabant maluch 170tys km /no i teraz staroc LANOS spiesz sie powoli a zawsze zdążysz przestrzegajmy przepisy stworzone dla nas, nie wiem co to mandat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    emeryt staruszek kazio(2021-01-11)
  • @emeryt staruszek kazio - To może zabierzmy ludziom samochody i dajmy furmanki?
  • @emeryt staruszek kazio - Idz baranie so szkoły uczyć się pisać i składać logicznie zdania.
  • @! - Ten wykrzyknik w twoim podpisie to chyba pałka, którą walnij się w łeb.
Reklama