UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdyby to był kościół katolicki, Prawo i Sprawiedliwość nie szczędziłoby środków na utrzymanie zabytku. Zastanówcie się, na kogo głosujecie, bo Pan Premier Kaczyński z przyjemnością przywiezie pieniądze na utrzymanie tego zabutku choćby w walizce - pod warunkiem, że mury wrócą w ręce kościoła katolickiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    20
    PeofilSkorupa(2021-07-01)
  • @PeofilSkorupa - Nie rozumiem dlaczego wolno się podemnie podszywac? Ten budynek powinien zostać oddany kościołowi ale niestety nie wszyscy szanują siódme przykazanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    21
    TeofilSkorupa(2021-07-01)
  • @TeofilSkorupa - Podszywam się? To ty się podszywasz pode mnie! A po za tym co ja będę z tobą dyskutował? Ja jestem najmądrzejszy i mam zawsze rację. Nie wszyscy szanują siódme przykazanie, ale nie wszyscy również są tak bezkrytyczni, jak twoje wyprane z logiki wywody.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    PeofilSkorupa(2021-07-01)
  • @PeofilSkorupa - Jesteś przyjacielu żałosnym cymbalem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    TeofilSkorupa(2021-07-01)
  • @TeofilSkorupa - Teofilku, za duzo sloninki sie jadlo, moze przejdz na olej lniany. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Zbyszek 1(2021-07-01)
  • @PeofilSkorupa - To były kamieniczki, więc o co chodzi z tym kościołem?Powinny po prostu być odbudowane, trzeba tylko chcieć.
  • @TeofilSkorupa - Kosciol nie szanuje zadnych przykazań a ty nam z tym wyjeżdżasz? Won z tym klerem i kosciolem, dewianci, zboczency i mordercy. W Kanadzie wyszło szydło z worka. Mordy na tamtejszej ludnosci by wcieluc swoje chore poglady. Masowe groby dzieci pochodzace od księży, zavijali by zatrzec ślady zlamania celibatu. Poza tym Teofil czytam twoje wpisy i myślę że Tworki na ciebie czekaja, bo albo ironizujesz albo jestes glupi jak dyszel od wozu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Art :)(2021-07-02)
Reklama