UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem i byłem w szoku w porównaniu do Świątecznych spotkań sprzed lat. Po pierwsze ceny kołaczy węgierskich 12 było 10,świderków z ziemniaka 7 było 5 no i te Litewskie złodzieje gdzie nie wiesz ile co kosztuje a później płacisz za 6 małych kiełbasek waga 100gr. 16 zł??? po drugie w poprzednich latach była ciężarówka coca coli i całe stare miasto zapchane straganami i był ten świąteczny klimat a teraz parę straganów na krzyż i nawet chciałem się napić wina grzanego i zjeść bigosu lub ciepłych pierogów i nie miałem gdzie. Po trzecie gwóźdź do trumny scena wielka zero kolend na wymianę to dzieci to ktoś inny, cisza a tu nagle koleś wyskakuje i wkur. .ludzi nagabuje żeby licytowali dla zwierząt, tak tak nie Świąteczny klimat tylko dawać kasę ludziska. Żenada dziękuję
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    1
    Zenex(2018-12-15)
  • W przypadku tego niby jarmarku chodzi tylko o kasę. Cała oprawa świąt Bożego Narodzenia to tylko jeden wielki marketing. Niestety ale tradycji w tym wszystkim tyle co mięsa w parówkach. Smutne to ale niestety taki jest świat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Actros(2018-12-16)
Reklama