UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PIS - będziecie wszyscy siedzieć w więzieniu!
  • Siedzieć? Dołącz do naszego ruchu Dobrobytu i Pokoju, a zobaczysz, że żaden z nich siędzieć nie będzie. Oni będą zapierdzielać w gułagach!
  • Jeżeli PiS ma siedzieć w więzieniu za to co teraz robi to gdzie powinni siedzieć Ci co nam zafundowali za swojego rządzenia ( PO i ZSL ). Może powinni być zesłani na SYBIR do łagrów do swoich ????
  • Jakoś bardziej ufam ludzom którzy w ruskich łagrach byli i wiedzę co to jest niż cwaniakom z pisu.
  • Za PO taki, ,węgiel''mogłeś kupić już za 300-320 zł, i to bez żadnej kolejki, dopłaty i żebrania w urzędach. Miał ktoś z was np.3-4 lata temu problem z węglem?bo ja nie miałem. PIS zrobił z Polaków dziadów i żebraków. Nie PO, PSL ich już nie ma 7 lat. Tak, Tusk to złodziej, ale pospłacał długi gierkowskie, wybudował wiele km. dróg i autostrad, szkół, orlików, mieszkań dla młodych, szpitali itd. A co oprócz 500+, 300+itp. zrobił PIS?.... doprowadził kraj do nędzy, zadłużając na1,5bln zł. (oficjalnie)nieoficjalnie pewnie 2xtyle i 18% inflacji i jeszcze winą obarczają Tuska. Wyłącz TVPis, włącz myślenie:To PIS rządzi a nie Tusk..... jego nie ma już 7 lat. A..... i co ci takiego zafundowali za swojego rządzenia (PO i ZSL(?))że powinni być zesłani na sybir do łagrów?To są miejsca zarezerwowane właśnie dla PISU, bo to właśnie oni dołączą do swoich, po konfiskacie wszystkiego co nakradli za swoich rządów. AMEN
  • Szczególarzu życzę ci żeby oprócz doupy i pełna miału głowa nie zmarzła
  • Nie rozumiem, napisałem możliwie jak najdelikatniej krytykując obecną jak i poprzednią władzę porównując ich dokonania i zasługi dla Polski i Polaków w czasie ich rządów, a mimo to mój komentarz odrzuciliście. Czyżby zawarta w nim treść mijała się z prawdą?czyżbym komuś ubliżył, znieważył?Oco chodzi?
  • Wyłącz TVN a włącz myślenie. Dużo zdrówka. Bardzo subiektywna "analiza".
  • tak czy MAFIA PO-PSL siedzi ?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    gigi3(2022-12-07)
  • Przygłupie kończą się Wasze sądy POsrańcu! Hashtagi: #A8
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Zbyszek66(2022-12-07)
  • Brawo za treść artykułu
  • a kto darł ryja i naciskał na rząd najmocniej żeby zakazać importu węgla z rosji, ano tusk i jego spółka czyli PO-KO, więc odwal się od pisu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    robotnik(2022-12-08)
Reklama