UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Trzeba czasami do podelbląskich miejscowości przyjeżdżać, to zobaczycie jak tam dzieci bardzo malutkie wożą, na quadach, na motocyklach, motorynkach bez żadnego zabezpieczenia ani kasków. Jak nie ma policji na drogach to tak właśnie się robi.
  • O panie a w Wikrowie co się dzieje, o matko
  • Jechałem przez tą wieś dzisiaj, co się dzieje? Zadyma taka, że nic na drodze nie widać było. Wszędzie dym, co oni tam robią?
  • Wiśniak nic sie tam nie dzieje, wyluzuj chłopaku. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Wiktor(2019-12-05)
  • @Wiktor - Ty wieśniaku! Dzieję się, bo śmierdzi aż oddychać nie idzie! Nie wspomnę już o zdrowiu i przez takich bezmyślnych wieśniackich głąbów człowiek skraca sobie życie o wiele lat, nie mówiąc już o cierpieniu. Przewietrzenie samo mieszkania graniczy z cudem, bo jak przewietrzyć mieszkanie smrodem i dymem???
  • @Wiktor - Nic się nie dzieje, sami "porządni, prawi obywatele" - to chcesz nam powiedzieć? Nie bądź śmieszny, sława tych wiosek w złym znaczeniu ogarnęła już nie tylko Elbląg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Okrasek(2019-12-06)
  • Wiśniak Ale się podkręciłeś hehe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wiktor mennonit(2019-12-06)
  • @Wiktor mennonit - Przykro mi bardzo, ale tu się myślisz. To nie on pisał tylko ja i zapewne nie masz zielonego pojęcia kto? Podejrzewam, że ma takie samo zdanie co ja, bo go co nieco znam i wiem jakie poglądy ma na wasz temat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ten obok(2019-12-06)
  • @Wiktor mennonit - Dam ci dobrą radę: zostaw w spokoju tych Mennonitów i nie nazywaj się ich nazwą, bo tylko bydlak będzie tak robił, zresztą zapewne nim jesteś!
Reklama